SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening rzeźba + siła - 17sto latek dużej postury!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1802

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1233
Witam wszystkich serdecznie!

Jako, iż znów chcę zacząć trening ( staż 2 lata - przerwa 3 miesiące ) chciałbym was prosić o ułożenie dla mnie planu treningowego oraz diety ( możliwa odpłata ).

Liczę na na prawdę profesjonalne porady i pomoc!

Dzięki!

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 101

Wzrost: 195

Cel treningowy: Rzeźba, redukcja, siła.

Staż treningowy na słowni: ok. 1,5 roku

Uprawiane inne sporty: Sporadycznie koszykówka ze względu na uraz kolana.

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): - gryf 20 kg
- atlas + 150 kg obciążenia
- ławeczka łamana ( do brzuszków )
- drabinka do brzuszków itp.
- hantle: 2x 2kg, 2x 5kg, 4x 1,5kg ( dla dziewczyny ^^ )
- rowerek
- skakanka, rozciągacze itp.


Dieta: Brak - tego szukam!

Przeciwskaznania medyczne: Uraz kolana ( zerwane więzadła - słabo zrośnięte ).

Zażywane suplementy: Planuję Nitrobolon II, wcześniej 3 cykle kreatyna treca i 2 cykle HMB.

Bo żyć godnie to nie znaczy nie upadać, każdy robi błędy, ważne jak będziesz po nich wstawać ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1233
Nie mogę edytować, a zapomniałem dopisać, że do gryfu mam 2x 30 kg oraz 2x 2kg obciążniki :)

Bo żyć godnie to nie znaczy nie upadać, każdy robi błędy, ważne jak będziesz po nich wstawać ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 118 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4300
A ten uraz uniemożliwia Ci robienie przysiadów? ciagów?
Aeroby co możesz wykonywać? biganie chyba odpada

Walczysz do końca jesteś zwycięzcą

Działanie przynosi efekty myślenie nie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1233
Aeroby oczywiście mogę, bieganie - ew. z opaską na kolano - mogę. Przysiady - próbowałem z gryfem - ale po ok. 10 przysiadach odczuwam już ból.

Bo żyć godnie to nie znaczy nie upadać, każdy robi błędy, ważne jak będziesz po nich wstawać ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1233
Czekam na pomoc :)

Bo żyć godnie to nie znaczy nie upadać, każdy robi błędy, ważne jak będziesz po nich wstawać ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1233
Halooo?

Bo żyć godnie to nie znaczy nie upadać, każdy robi błędy, ważne jak będziesz po nich wstawać ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1233
Naadal nic się nie dowiedziałem?

Bo żyć godnie to nie znaczy nie upadać, każdy robi błędy, ważne jak będziesz po nich wstawać ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1243
Kolego tu przychodzisz z gotowym planem a pomocni użytkownicy Ci doradzają co ewentualnie zmienić. Zrób jak mówię, a zobaczysz, ze ktoś się odezwie.

ehhh....

masZIPomyśl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1233
Tylko skąd ten plan wziąść, ja szukam fachowej pomocy w stworzeniu takiego planu.

Bo żyć godnie to nie znaczy nie upadać, każdy robi błędy, ważne jak będziesz po nich wstawać ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1243
Są podwieszone tematy, przeczytaj parę z nich, a zacznij od pierwsza wizyta jasia na forum. Dowiesz się co i jak, potem zapytasz. Jeśli zamierzasz ćwiczyć dłużej niż miesiąc, to wiedza tu nabyta trochę Ci się przyda.

masZIPomyśl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1233
Oczywiście, że mam zamiar ćwiczyć dłużej niż miesiąc Wcześniej jak ćwiczyłem, sam sobie ustalałem plan podpatrując na siłowni i pytając, teraz ćwiczę w domu i chciałem jakiś plan właśnie na rzeźbę i zrzucenie kilogramów.

Bo żyć godnie to nie znaczy nie upadać, każdy robi błędy, ważne jak będziesz po nich wstawać ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

p=treningi do oceny

Następny temat

FBW do oceny.

WHEY premium