SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening podtrzymujacy??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1033

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 765
Wlasnie skonczylem cykl na mase i chcialbym zaczac jakis cykl na sile ale postanowilem sobie zrobic z 3 tygodnie przerwy miedzy tymi cyklami.
Jakie mam wykonwyac cwiczenia zeby nie odzwyczaic przez ten czas miesni od wysilku. Tak myslalem zeby narazie nie ruszac zadnego zelastwa tylko skupic sie na aerobach tzn. tak 2-3 razy w tygodniu (pompki,cwiczenia na drazku,porecze,przysiady) Dodam ze cwicze w domu i nie mam zbyt duzo mozliwosci na zmiane cwiczen wiec dalej musial robic te cwiczenia co robilem na mase przez jakies 6 tygodni wedlug mnie to bezsensu.

PS.nie zalezy mi na jakiejsc super masie tylko na dobrym wygladze:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Wdlug mnie tydzien, max dwa lekkiego treningu np. cale cialo 2x w tyg i jedziesz na sile.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ładnie proszę o ocene treningu.

Następny temat

skurcze brzucha

WHEY premium