SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla kumpla!. Proszę o pomoc...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 859

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Otóż mój kolega ma takie wymiarki:
biceps - 38-39cm
Klatka - 114cm
barki - 122cm
pas - 90cm
Ma 185-188cm wzrostu i waży ok. 95-97kg. Nie trenuje aktualnie nic. Trenowałem kiedyś, ale bez planu przez 3-6 miesiące (rok temu). Prosi o trening na biceps i triceps.
Do dyspozycji ma (bardzo mało sprzętu) sztangę (gryf 7kg + 2x10kg + 2x4kg) Całym obciążeniem zrobi uginanie przedramion ze sztangą (35kg - 17powt.). Proszę w imieniu kumpla o jakiś plan na "rozrost ramion" - jak on to powiada!. Z góry dziękuję sogi oczywiście polecą, ps ma jeszcze drążek. Ale tylko 1-2 razy się podciągnie ze względu na mase...

...::ZaPrAsZaM::...
http://www.ekipa71.prv.pl

"W oczach mam ból, w oczach mam łzy...".
"Wiara, nadzieja, miłość..."
"Wciąż wierzę w to...
Wciąć mam nadzieję, że będzie dobrze...
Wciąż napawam się miłością do niej..."
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1233
Stara ekipa ******lnie se wyglądasz !! pozdrówka ok oto i te plan
- uginanie przedramion na stojąco to wiesz (możesz zmieniać uchwyt z szerokiego na wąski bądż też na szeroki)angażując przez całego bipa!!
-na siedząco uginałes kiedys sztangę??,stary wypas maksymalny tylko trzeba pamiętać o tym aby plecy były oparte, nieruchome,przez to barki nic a nic nie pracują!!(a propos uginania przedramion powiedz kumplowi niech się postara podczas wykonywania uginań aby barki były cofnięte do tyłu co zwieksza efektywność a zarazem powoduje izolacje innych parti narażonych na wysiłek podczas wykonywania tego ćwiczenia,szczególnie barków)powinien to poczyć
-a na drązku może się podciągać, tylko jeśli nie jest w stanie wykonać kilku porządnych podciągnieć to niech poprosi o pomoc(mozesz pomóc mu lajtowo przytrzymując nogi).Wąski podchwyt wszystko rozwiąże.
-na tripa moze robić sobie pompki na ławkach(masz dwie ustawione poprzeczne ławki na jednej masz łapy ustawione równolegle, a na drugiej masz nogi)i jedziesz, możesz dołożyć sobie odważniki na brzuchol(musisz wyczuć odpowiedni kąt pompowania, up and down)
-i na tripa : francuzy odważnikami ze sztangi oburąch lub pojedynczo (też można)
-a na bary wyciskanie sztangi przed siebie, pomimo tego że to jest lekki ciężar ale jesli podzczas wyciskania łokcie bedą ustawione równolegle do siebie to PAIN GWARANTOWANY A BEZ PAINA NIE MA MA EFEKTÓW!!!i na więcej czsu nie miałem.
"If I always do what I have always done I will always get what I have always got"




Decool

MATEO J.E.B.I.E WAŁY >>>>>>>>> NA 40 ZŁ(KOSZULAKA SFD ZAMÓWIONA DOKŁADNY ROK TEMU)!!! NIE DAJCIE SIE W.Y.J.E.B.A.Ć Decool

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co to znaczy: "Stara ekipa ******lnie se wyglądasz " (napisz zakropkowany wyraz w ten sposób: s.u.p.e.r.), thx za plan i sog leci.

...::ZaPrAsZaM::...
http://www.ekipa71.prv.pl

"W oczach mam ból, w oczach mam łzy...".
"Wiara, nadzieja, miłość..."
"Wciąż wierzę w to...
Wciąć mam nadzieję, że będzie dobrze...
Wciąż napawam się miłością do niej..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1233
P.I.E.R.D.O.L.N.I.E NA TEJ FOTCE PRZY NICKU!!SE WYGLĄDASZ
"If I always do what I have always done I will always get what I have always got"




Decool

MATEO J.E.B.I.E WAŁY >>>>>>>>> NA 40 ZŁ(KOSZULAKA SFD ZAMÓWIONA DOKŁADNY ROK TEMU)!!! NIE DAJCIE SIE W.Y.J.E.B.A.Ć Decool

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dady... to nie ja, to jakiś amerykański kox ale podoba mi się budowa...pozdro.

...::ZaPrAsZaM::...
http://www.ekipa71.prv.pl

"W oczach mam ból, w oczach mam łzy...".
"Wiara, nadzieja, miłość..."
"Wciąż wierzę w to...
Wciąć mam nadzieję, że będzie dobrze...
Wciąż napawam się miłością do niej..."
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO ROBIC BY BYC DUZYM ???

Następny temat

serie łączone ??

WHEY premium