SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Armstronga. Brak efektów

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1272

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

18

Waga

72

Wzrost

177

Cel treningowy

20 podciągnięć na drążku

Staż treningowy na siłowni

6 mies

Uprawiane inne sporty

Piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

drążek

Dieta

brak

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

brak

Ostatnio przerabiany plan

Brak

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Ostatnio na siłowni byłem pół roku temu więc nie bd pisał starych danych. obecnie nie wiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16
Witam !



Nie wiem czy pisze w dobrym dziale. Z góry przepraszam, jestem nowy. :)



Moim problemem jest brak efektów w tym treningu. Ćwiczyłem na siłowni 6 mies i postanowiłem zrobić przerwę. Moja przerwa trwała ok. 2 mies. Na siłkę nie wróciłem, ponieważ nie wyrabiałem z czasem więc postanowiłem ćwiczyć plecki w domu ;) chciałem mieć tzw dobrze widoczną V i podciągać się min. 20 razy. Jednak coś jest nie tak. Jak plan zakłada w ciągu 2 mies powinno mi przyrosnąć do 5 podciągnięć później bd coraz ciężej. Ok ale ja ćwiczę 4 mies i z trudem wypracowałem 1 podciągnięcie. Obecnie podciągnę się 13 razy podchwytem :( Jestem tym podłamany i proszę was o radę. Co robię nie tak? Plan wykonuje dokładnie tak jak jest rozpisany. Ostatnio zacząłem czuć w mięśniach dziwny ból, nie był to ból ze zmęczenia, sam nie wiem jak to opisać. Może to przetrenowanie? Może problem tkwi w tym, że nie prowadzę diety? Ale czy dieta ma aż tak ogromny wpływ? Może powinienem zaopatrzyć się w odżywki? Jak tak to jakie?

Liczę na pomoc z waszej strony.



Pozdrawiam Grzesiek!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 839
dieta jest podstawą bez tego nie ma nic... odwiedź dział odżywianie postaraj się coś ułożyć po siebie tam Ci sprawdzą twoją dietę i zacznij ją stosować. Odżywki nie są Ci potrzebne. Rozumiem że plan wykonywałeś zgodnie z jego założeniami sumiennie?

Zmieniony przez - nixon w dniu 2013-02-21 19:31:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1785
Obecnie podciągnę się 13 razy podchwytem

I masz odpowiedz. W podchwycie ciezko wyczuc plecy, a to one buduja sile w podciaganiu. Zreszta sam trening Armstronga jest nastawiony na nachwyt:
Program ten został wymyślony głównie po to, aby poprawić wynik w podciąganiu na drążku nachwytem. Nachwyt jest preferowana metodą, ale róbcie cokolwiek uważacie za słuszne, aby wykonać jak najwięcej powtórzeń w celu poprawienia twojego PFT. Możesz stosować nachwyt i podchwyt dopóki nie będziesz w stanie wykonywać 20 powtórzeń obydwoma sposobami.

https://www.sfd.pl/Trening_Armstronga_na_poprawę_wyniku_w_podciąganiu_na_drążku-t442964.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16
A czy chwyty mogę mieszać? Drążek mam zawieszony na ościeżnicy od drzwi i nie za bardzo mogę go szeroko nachwytem złapać. Plan wykonuję co do sekundy w przerwach ćwicząc 5 razy w tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 839
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16
Dobra dzięki wielkie. Teraz bd jechał nachwytem zobaczymy czy coś ruszy. Jak nie to się odezwę ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak stracić brzuch robiąc masę?

Następny temat

Pytanko o kolejny cykl

WHEY premium