SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanko o kolejny cykl

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 341
Witam ;)

Jako nowicjusz na forum (w końcu zmobilizowałem się do zalogowania =] Yeah) mam pytanko do zdecydowanie mądrzejszych ode mnie. W przyszłym tygodniu kończę 8 tygodniowy cykl o dużej intensywności masa-gęstość (SPLIT) - z efektów jestem bardzo zadowolony, a co za tym idzie moje założenie się spełniło. Jednak co istotne mam wątpliwości co do dalszych planów. Z pewnością po 28 lutym zamierzam zrobić przerwę tydzień do półtora max, niemniej po tym czasie zastanawiam się czy zrobić 2-3 tygodnie regeneracji, czy przejść już do kolejnego cyklu (w tym przypadku planuję 6tyg na siłę). Proszę o radę ;)

Z góry dzięki,

Pinky
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Proszę zapoznać się z regulaminem działu i wypełnić ankietę.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 341
Możliwe, że nie zapisałem ankiety. W każdym razie wiem, że coś wypełniałem ;)

Płeć : Mężczyzna

Wiek : 26

Waga : 88kg

Wzrost : 190cm

Cel treningowy : w dłuższym okresie uzyskanie 90kg wagi, wzrost siły i spadek FATu do 11-13%

Staż treningowy na siłowni : półtora roku - od dwóch miesięcy systematycznie po przerwie spowodowanej kontuzją i chorobą

Uprawiane inne sporty : siatkówka, pływanie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : full

Dieta : wysokobiałkowa ( 5 posiłków dziennie, z uwagi na chorobę jelit, którą posiadam dieta ustalana jest przez dietetyka-gastrologa)

Przeciwwskazania medyczne : obecnie nie ma

Zażywane suplementy : Białko extensor IZOLAT 97%, multiwitaminki

Ostatnio przerabiany plan: masa-gęstość

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): 86kg, 112kg, 96kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Armstronga. Brak efektów

Następny temat

masa, trening i odżywki

WHEY premium