SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenig podciagania i pompek

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47
Witam, wykonuje ternig podciagania i pompek ze stron (przepraszam za reklame) http://www.100pompek.pl/ i http://podciaganie.pl/
Ale nie satysfakcjonuje mnie ten trenig, czytałem troche forum i prosze o wasza pomoc:
Moj maks pompek okolo 25-30
Podciaganie okolo 6(nachwyt)

Czytajac wasze forum natrafiłem na plan Amstrong'a (łaczy 2 trenigi ranne pompki i trenig podciagania) - czy uważacie iż był by dla mnie lepszy?Czy może standarowe 3 razy w tydz po maks, badz "smarować gwinty?"

Zależy mi oczywiscie na zwiekszeniu ilości wykonywanych cwiczen.

Moje dane:
Wiek:18 lat
Waga:ok 70 kg


Dodatkowo biegiem i kondycja niezla(jak na dzisiejsza młodzież)



Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 70

Wzrost: 180

Cel treningowy: Zwiekszene ilości powtórzen

Staż treningowy na słowni: zaden(czwicze w domu)

Uprawiane inne sporty: Biegi(1 km w gore)

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): drażek, i bardzo podstawowy sprzęt

Dieta: brak, ale zawsze mozna to naprawić jak polecicie

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 89 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1273
Wykonywałem kilka razy ABS II jak i a6w i powiem tak.
Mam kumpli co po ABSII i A6W osiągali ładne brzuszki z kaloryferami widocznymi bez żadnych napiec itp. tak plażowa forma ;D

I radzę Ci zrobić tak 1-2tyg zwykłych brzuszków z nogami na podwyższeniu z nogami w kacie prostym ze zgiętymi kolanami ze sketami tłowia.
A potem przejdź na 1poziom omijając podstawowy.

Ja po robieniu ABS II 4razy w tyg po 6tyg miałem już ładnie zrobiony Czteropak (2/3 6paku).

Jeśli pomogłem obdarz mnie SOGiem zmotywuje mnie to do dalszej pomocy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 89 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1273
Co do tych Ćwiczeń z podanych prze Ciebie stron. Wykonuje je w tedy gdy nie chodzę na siłkę a chce utrzymać formę aktualnie ładuje pompki jestem przy przedziale 50.

A co do diety to co jesz tak normalnie ??

Jeśli pomogłem obdarz mnie SOGiem zmotywuje mnie to do dalszej pomocy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 89 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1273
Aha co do tych ćwiczeń strony to dają efekty mam kolegę co klatę na tym fajnie wyrzeźbił. A co do zwiększania siły i robienia coraz więcej powtórzeń to działa. Tylko dużo samozaparcia trzeba.

Jeśli pomogłem obdarz mnie SOGiem zmotywuje mnie to do dalszej pomocy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47
Jem wszystko
Dla przykładu dzisiaj zjadłam (ogormna ilość flasków wołowych i makaron spagetii z mieskiem mielonym do tego jakies kanapki)

Któs mi powiedział abym sie nie zrazał i nawet częstrze przerwy na regenracja jak mi potrzeba robił

Zmieniony przez - brudzis3 w dniu 2010-10-13 19:27:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 89 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1273
Wiesz lepiej jeść 6-7 mniejszych zdrowych posiłków niż 2-3 duże posiłki.

Jeśli pomogłem obdarz mnie SOGiem zmotywuje mnie to do dalszej pomocy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 528
"Dla przykładu dzisiaj zjadłam (ogormna ilość flasków wołowych i makaron spagetii z mieskiem mielonym do tego jakies kanapki) "

A gdzie tu coś dobrego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47
na 6-7 posiłków nie wiem czy znajde czas jem aż przestaja być głodny ale czy dieta ma taki ogromny wpływ na winiki moich ćwiczeń?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 528
70% to dieta 30% to trening , lecz część ludzi ma z górki, je co chce i rośnie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47
" 70% to dieta 30% to trening , lecz część ludzi ma z górki, je co chce i rośnie :P "

Mi nie tyle zalezy na rosnieciu co na wynikach, wiec w moim przypadku i tak musze stosować diete?

A co planu to polecacie kontyłować obecny [http://www.100pompek.pl/] i [podciaganie.pl/]
czy moze przejsc na plan Amstrong'a (łaczy 2 trenigi ranne pompki i trenig podciagania) - czy uważacie iż był by dla mnie lepszy?Czy może standarowe 3 razy w tydz po maks, badz "smarować gwinty?"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 528
Bez diety wyniki też niezbyt wchodzą, zależy to bardzo od organizmu, znam takich co wbijają siłe ,że masakra, tu kiedyś koleś pisał ,że z 4 podciągnięć zrobił 20 w miesiąc, a inny nie potrafi zrobić 5 powt w miesiąc. Tak ,że jest to sprawa bardzo indywidualna. Popróbuj to się przekonasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47
czy mała dietka i podciagania dalej tym trenigiem ok rozumiem dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sam pocztaek...

Następny temat

Prosił bym kogoś o ułożenie planu

WHEY premium