SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Transformacja Małolaty 2014 - konsultacje!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To samo ze mną

Ja powiem Wam jedynie, że z dużym prawdopodobieństwem czeka Was niespodzianka i poznacie smaczek bycia ocenianą jak zawodniczka.
Tak więc... Ćwiczcie pozowanie

Aaaa... Prosiłabym jeszcze, żebyście zadbały o swoją postawę na wymaganych zdjęciach w pozycji neutralnej. Pozycja neutralna to nie jest stanie jak fleja, niedbale, zgarbiona, z wywalonym brzuchem
A jak zobaczę, że któraś wstawia zdjęcie z łapkami w górze, w pozycji mokrego kurczaka wzbijającego się do lotu, bo się jej zdaje, że prezentuje zayebistość swoich pleców czy bicepsów, to się wścieknę. A jak jestem zła, to rękę mam ciężką i palec bez trudu opada mi na odpowiedni klawisz:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Całe szczęście, że wszystko się opóźnia, bo z moim palcem u nogi nie jest dobrze... Cały spuchł i boli Póki co treningi nie wchodzą w grę. Mam nadzieję, że za kilka dni to minie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Można prosić o jakieś pisemne wskazówki dotyczące pozowania? Jakieś objaśnienie albo link. Nie jest to takie łatwe jak na zdjęciach wygląda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 649
Witam Piękne Panie :) Mam małe pytanko. Jestem nowa na forum,nie prowadzę jeszcze dziennika. Czy to wyklucza mnie z uczestnictwa? Przeglądam forum w poszukiwaniu wiedzy i pomocy. Pomyślałam, że to właśnie jest szansa dla mnie, by w końcu poczuć się szczęśliwa we własnym "cielsku" :) I jeśli mogłabym zadać jeszcze raz pytanie poprzedniczki, co z osobami, które nie zawsze mają dostęp do siłowni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Deni
Witam Piękne Panie :) Mam małe pytanko. Jestem nowa na forum,nie prowadzę jeszcze dziennika. Czy to wyklucza mnie z uczestnictwa? Przeglądam forum w poszukiwaniu wiedzy i pomocy. Pomyślałam, że to właśnie jest szansa dla mnie, by w końcu poczuć się szczęśliwa we własnym "cielsku" :) I jeśli mogłabym zadać jeszcze raz pytanie poprzedniczki, co z osobami, które nie zawsze mają dostęp do siłowni?


No niestety udział w Transformacji Małolaty jest dla osób, które spełniają warunki:

Martucca

Warunki uczestnictwa w zabawie:

1. Wiek 16-21 lat
2. Prowadzenie dziennika w dziale Ladies przez minimum 6 tygodni
3. Otwartość na zmiany i gotowość do ciężkich treningów oraz spożywania odpowiedniej ilości kalorii i węglowodanów zadanej przez wasze kochane trenerki
[C.D.N.]



Ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś założyła i prowadziła swój dziennik poza tą zabawą, ale to już nie pytaj i nie pisz w tym wątku, żeby nie spamować.

Zmieniony przez - eveline w dniu 2014-03-01 09:50:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 649
Czyli trochę się spóźniłam, no trudno. Dziękuję za odpowiedź. Będę śledzić i kibicuję zawodniczkom :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Już niedługo ogłosimy, kto został wybrany do zabawy, a kto odrzucony już na starcie.



Uchylę rąbka tajemnicy w sprawie "niespodzianki", o której wspomniałam wcześniej

Drogie małolaty, Wasze sylwetki początkowe i końcowe oceni profesjonalny sędzia PZKFiTS, czyli osoba, która sędziuje na prawdziwych zawodach fitness
Pracujemy również nad tym, żebyście dostały indywidualną on-line lekcję pozowania, tzn. korektę błędów i listę poprawek.

Tak więc, dziewczęta, musicie się bardzo starać

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2014-03-01 12:12:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
powiadomki ON

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przepraszam , ale nie będę mogła jednak wziąć udział w konkursie
Niestety , muszę wycofać swoje zgłoszenie .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kobiece kształty

Następny temat

honcia poprawa sylwetki

WHEY premium