SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron+meta :]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34
na wstepie http://panek.i.jego.kreatyna.wixa.patrz.pl/ :]
mam pytanie jestem na cyklu 10 szotow prolangatum, zaje%&^*alem dzisiaj 8 i nie wiem co mam robic dalej poniewaz dostalem od kumpla 100tab. mety
doradzcie czy mam ja szamac czy skonczyc cykl odblokowac sie i czekac na nastepna kuracje. Z gory dzieki za odp. :]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cykl planuje sie przed nim samym a nie w trakcie. skoncz swoj przemyslany cykl a metke zostaw do nastepnego. na pewno sie przyda

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2006-05-13 06:58:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
uzupelnij profil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2803 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12744
jak byś dokupił jeszcze 10 Prolka, wtedy by można było myśleć nad konsumowanie tej mety.

~ ex fatiga ~

~ masz pytanie? [email protected] ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34
w planach byl sam tesc bo to moj 1 cykl , meta spadla mi z nieba:], a jesli chodzi o dokupienie tescia to nie ma problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2803 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12744
więc rozsądniejszym wyjściem będzie (jeśli to pierwsyz cykl) dokupienie jeszcze 10 Prolangatum i ciągnięcie go do konca, a Metanabol zostaw na 2 cykl!!

~ ex fatiga ~

~ masz pytanie? [email protected] ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90
elo :) mam 200 tabsow metyt i 8 testosteronu polskiego czy jak to bede mieszla potrzebuje odbloka :) ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 978 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15649
Testosteronu polskiego??

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90
tak tego prolongatum czy jako stak :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1733
Człowieku masz ty jakieś blade pojęcie...? po pierwsze 8 ampułek testu zamało do 200 mety a po drugie odblok jest obowiązkowy!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 182 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3324
ejjj , a tak wogole , mam pytanko jestem na cyklu z tesciem prolka, to dopiero paczatek cykly , wale 200mg co 5 dni dzis 2 strzal robie , i chce dokupic teraz mete i stad pytanie -
czy moge ja teraz zaczac jesc i czy jak mi sie skonczy metka (miech brania) to mi od razu zacznie spadac , czy niespadnie bo bede jeszcze 2 miesiace lecial na tesciu 35 amp tescia. czy tesc podtrzyma mete ? poradzcie :)
pozdrowienia dla pajnoka xD

>>>>tRanCe<<<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol, testosteron,winstrol... Dobry cykl jak na pierwszy ?

Następny temat

Deca Durabolin + Testosteron Prolongatum

WHEY premium