SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ted Wong mówi o Jeet Kune Do- video

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62948

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 931 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3377
Podczas ostatniego spotaknia z Ted'em Wongiem zapytałem się czy mogę wrzucić to video z nim na polskie forum. Zgodził się.

http://pl.



Ostatni prywatny uczeń Bruce'a Lee wypowiada się o Jeet Kune Do. To jest to Jeet Kune Do które mam zaszczyt ćwiczyć i uczyć się od Ted'a Wonga i poprzez Stefana Nikandera.





Jestem autoryzowany do nauczania Jun Fan Jeet Kune Do które naucza Ted Wong. Już niedługo rozpoczną się treningi w Brodnicy.

Szczegóły wkrotce...


In the spirit of Jun Fan Jeet Kune Do


Michał c*****
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 931 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3377
Mam prośbę do moderatora, o utworzenie osobnego pokoju o nazwie Jeet Kune Do, gdyż nie jest to Mieszana sztuka walki ani styl tradycyjny




Pozdrawiam,

Michał c*****
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kenjiro Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 707 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8070
No rzeczywiście. Poniżej przykład oryginalnego JKD ;)





Bardzo słabej jakości grappling. Stefan podpatrzył na szkoleniówkach, czy też może Ted Wong także ćwiczył z Brucem parter ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kenjiro Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 707 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8070
A i jeszcze coś. Zanim będziesz pisał znowu o swojej unikalności (w Doce Pares się nie udało i teraz chcesz gdzieś zaistnieć?), to proszę nie rób czytelnikom tego forum wielkiej łaski poprzez zamieszczenie ogólnie dostępnego video na youtube...;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 931 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3377
W Doce Pares?? Udało się to co chciałem ;) Mistrzostwo Europy to chyba dość dobre osiągnięcie. . Zawsze chciałem ćwiczyć Jeet Kune Do ale to orginalne, jako że w Polsce były JKD koncepjce to nie było różnicy czy będzie to Doce Pares czy JKD koncepcje bo jesli chodzi o ręce to jest to samo Prawdę mówiąc to każdy może ćwiczyć JKD koncepjce, wystarczy że ma pojęcie o drillach z filipińskich sztuk walki-nieprawdaż.

Wydaje mi się że Ty traktujesz JKD i sztuki walki jako biznes i teraz boisz się że utracisz miejsce przy korycie.

Przykro mi ale moja wizja trochę różni się od Twojej. Doce Pares już nie ćwiczę i to dłuugo .

Mimo, że jestem na liście instruktorów u Frans'a Stroevena;)

To jednak dorgi Kenji;), żeby nauczyć się czegoś nowego w pełni trzeba całkowicie opróżnić swój kubek z poprzedniej wiedzy- Jeśli rozmawiamy o sztukach walki.



Także nie wiem co chciałeś osiągnąć poprzez swoje stwierdzenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 931 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3377
Komentujesz a nawet nie wiesz o co chodzi w tym filmiku ze Stefan'em;)

Ale nie bój się Kenji ;) zapewne wypowie się w tej sprawie na forum.

Skoro już widziałeś ten filmik dlaczego nie wrzuciłeś tego??

To jest orginalne JKD:

http://pl.




Założe się że sam podpatrujesz co jest grane na tym filmiku i uczysz tego w swojej szkole mówiąc że nauczyłeś się tego od jakiejś figury z JKD koncepcji .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 931 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3377
I Kenji, zastanów się co piszeszJak zwykle zamiast skupiać się na JKD, wolisz odbić od tematu i atakować moją osobę.




Pozdrawiam,

Michał c*****
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 931 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3377
Ale mówiąc o podpatrywaniu szkoleniówek a później nauczanie tego ludzi- nie odmierzaj wszystkich swoją miarką Kenji. Wiem że powyższy filmik ze Stefan'em i Ted'em zapewne będziesz traktował jak szkoleniówkę. Podobnie będzie z tym filmikiem z groundfightingiem. No ale cóż...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kenjiro Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 707 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8070
Jeszcze kilka zdań na temat Twoich insynuacji w innych tematach o tym, że Dan Inosanto naucza mieszanki itd itd
Obejrzyj sobie to i posłuchaj - ale ze zrozumieniem:













I dalej odnośnie Twoich insynuacji jakoby Dan miał stopień w Jun Fan Gong Fu. Otóż muszę Cię zmartwić, bo posiada TRZY RÓŻNE dokumenty podpisane przez Bruce'a:
Chaineese Gong Fu
Jun Fan Gong Fu
oraz JEET KUNE DO.

Jeśli ze zrozumieniem obejrzysz to co dałem wyżej i połączysz to sobie z planem zajęć z Inosanto Academy, to zauważysz, że osobne zajęcia są prowadzone z Jeet Kuen (zmiana nazwy po konflikcie z Lindą) a inne z MMA, BJJ, Kali, Savate itd itd

Co do Twoich tekstów o moim podpatrywaniu czegoś tam z internetu, to raczej nie muszę, bo nie dalej jak tydzień temu był u mnie po raz kolejny Rick Young. Ten sam, na widok którego mało nie posrał się ze strachu taki sam krzykacz jak Ty z tego samego obozu co Ty - niejaki Tommy Carruters. Ten Pan miał taka samą wielką gębę w internecie jak Ty i tak samo pisał oszczerstwa pod adresem Dana Inosanto, jednak nie miał na tyle jaj aby powtórzyć ich prosto w oczy Rickowi.

Tak więc, pisać możesz wszystko - internet to takie medium, które przyjmie wszystko ;)

Rozumiem, że otwierasz szkołę JKD? Nie dalej niż 3-4 miesiące temu nie chciałeś się przedstawić, bo twierdziłeś, że cienki jesteś, mały żuczek itd itd. Teraz (po jednym seminarium z Tedem Wongiem?) stajesz się człowiekiem otwierającym szkołę?
Niezły marketing...

Paul Vunak powiedział kiedyś, że smutne czasy nastały, bo sztukach walki zostało powiedziane już prawie wszystko. Teraz ludzie aby się wyróżnić mają bardzo ciężko i wielu z nich wybiera drogę oczerniania innych i pomówień, bo inaczej nie zostaliby zauważeni. Ty niestety jesteś tego przykładem.

Nie będę więcej z Tobą dyskutował przez internet. Jeśli chcesz możemy spotkać się i wymienić poglądy w bardziej praktyczny sposób.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 931 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3377
No bo chyba mnie nie będziesz starał się przekonać że to jest właśnie JKD

http://pl.



http://pl.



Bardzo dziwi mnie fakt że to co jest przedstawione jako JKD na jednym filmiku jest dokładnie tym samym czym jest panantukan. To nie jest JKD.


I mam pytanie dlaczego nie wrzuciłeś również tego filmiku

http://pl.



Czarno na białym jest pokazane czym NIE JEST JKD!!!! Ooops przecież to JKD koncepcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 931 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3377
Kenji, smutne czasy nastały dla JKD bo Dan Inosanto naprodukował instruktorów jak chińczycy zabawek na nowy rok. Ted Wong ma tylko kilku instruktorów bo chodzi to o ilość a nie jakość. Nie byłem na 1 seminarium z Ted'em Wongiem. I mam pytanie, jaki marketing?? To wy sprzedajecie koszulki, czapki itd.-to jest marketing.

Odwiedził Cię Rick Young- który wmawia że panantukan to JKD. Tommy Carruthers był u Ciebie na seminarium? Ciekawe....Ludzie z JKD koncepcji znani są z pisania różnego rodzaju bajeczek na własny temat- tonący brzytwy się trzyma.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

vale tudo -> wrocław

Następny temat

Juras kończy z MMA???

WHEY premium