SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tłuszczu - a kysz!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Saida z działu Odchudzanie i forma po męsku.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16
Cześć, chyba dobrze wybrałem dział, w którym napisałem. Nie zależy mi na samej dietce. W każdym razie po kolei. Chciałbym schudnąć z brzucha. Do reszty ciała raczej nic nie mam bo np nogi sobie wyrobiłem dzięki rowerowi. Nie mam konkretnych założeń ze dajmy na to 10kg czy coś tylko ma zniknąć. Nigdy nie bawiłem się w takie rzeczy wiec po prostu pytam. Dziś na śniadanie zjadłem bułkę ciemna z ziarnami i popilem jogurtem smakowym. Na drugie śniadanie mam zamiar zjeść to samo. I jedzenie takich rzeczy nie powinno mi sprawiać problemu, jakaś lekka zupa i dla mnie wystarczy. Na kolacje dajmy na to ta chuda szynkę i tyle. Chodzi mi o przykłady. Bo w sumie nie chodzę głodny, a nawet zapchany i czasami dopada mnie chce wpieprzania wszystkiego co się da, ale to chyba ppowstrzymam. No i mam zamiar w domu jechać brzuszki + pompki. Raz w tygodniu rower zamiennie z basenem. Czy to starczy ? Jakieś dodatkowe rady? Czy w ten sposób powinnam schudnąc? A no i w domu mam dwie małe hantelki to pewnie z nimi tez jakieś ćwiczenia ogarnę. No i z czasem u mnie krucho bo klasa maturalna. A i jakieś pigułki wspomagające łykać z apteki czy to olać? Z góry dzięki, może chaotycznie troszkę to poprawie w domu, czasami telefon wie lepiej co chce napisać.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 777 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8196
No właśnie chyba nie za bardzo trafiłeś w odpowiedni dział. Dział odżywianie i na dobry początek zerknij na artykuły o podstawach układania diety, bo ilość jedzenia, o którym piszesz jest zdecydowanie za uboga. Głodzisz organizm będąc w wieku, w którym powinien się na dobre rozwijać :)

Edit: A gromadzenie się tłuszczu jest reakcją obronną organizmu właśnie na niedożywienie - magazynuje energię "na później", bo wie, że na bieżąco nie dostaje jej odpowiednio dużo.

Zmieniony przez - HoligaN90 w dniu 2014-10-07 08:58:52

Pamiętaj! Nie znam strzachu, więc jedź na plaże-przyzwyczajaj się do piachu!!!
http://www.sfd.pl/~TAJEMNICA_ZDROWEGO_JEDZENIA:_27_waznych_porad_~_!-t358150.html - Tajemnica zdrowego zywienia ~ !

http://www.sfd.pl/~TEST-_XP+CP_&_dodatki--->Masa_by_HoligaN90-t360772.html -Zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16
Nie owmieszkam ;D
A sam zamysł takich lekkich ćwiczeń jest w porządku, czy dodać coś ambitniejszego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
trening siłowy plus odzywianie bo dieta bułka jogurt to jest porażka po całej lini,jedząc za mało spowolnisz dodatkowo metabolizm.Poczytaj założenia tego działu,może IF bedzie ci pasować.Ale zacznij od diety bo to 90% sukcesu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Niestety, ten dział nie jest dla Ciebie, dotyczy on specyficznego systemu żywieniowego, jakim jest IF.
Nie da się odchudzić miejscowo z jednego miejsca, jest to zawsze proces dotyczący całego ciała.
No i dieta to jednak w tym przypadku podstawa

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wycinka

Następny temat

Kiedy zwiększyć obciążenie, a może ilość serii?

WHEY premium