SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sylwetka do oceny - ćwicze od lutego 2013

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2225

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 106
Ćwiczę od stycznia 2013 Codziennie staram sie ćwiczyć przynajmniej 40min, przerobiłam wszystkie programy Ewy Chodakowskiej ale moje efekty nie są tak spektakularne jak kobiet na jej fanpage , od 1,5 miesiąca biegam.
Chciałabym , żebyście ocenili moją sylwetke i dali jakieś wskazówki i rady. Osobiscie uważam , że moje uda są bardzo masywne , a wcięcie w tali niewielkie. Nie mam pomysłu jak to poprawić. Mam duże problemy z dietą , częsta praca po 12h i jedzenie kanapek w biegu na stojąco dodatkowo stres. Może jakieś suplementy mogą pomóc.


Ankieta:

Wiek : 26
Waga : 50
Wzrost : 161
Obwód w biuście : 83
Obwód pod biustem :75
Obwód talii w najwęższym miejscu: 63
Obwód na wysokości pępka : 70
Obwód bioder : 83
Obwód uda w najszerszym miejscu:50
Obwód łydki : 32
W którym miejscu najszybciej tyjesz :brzuch, biodra
W którym miejscu najszybciej chudniesz : ramiona
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: ćwiczenia z płyt Ewy Chodakowskiej/ Mel B 4 x tyg., bieganie 1 x tyg.
Co lubisz jeść na śniadanie: jajecznica, owsianka
Co lubisz jeść na obiad : kurczak, ryż, kasza , pizza
Co jako przekąskę : owoc, jogurt owocowy, ciastka:( kawa
Co jako deser :jogurt
Ograniczenia żywieniowe : jasne pieczywo które uwielbiam, słodycze, cukier , pizza:( , piwo
Stan zdrowia: bardzo dobry
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: tak
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
czy rodziłaś: nie
Preferowane formy aktywności fizycznej : każde
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Stosowane wcześniej diety : wszystkie możliwe:)


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
kukua - po co się wypowiadasz skoro nie masz zielonego pojęcia o tym co jest zdrowe? grahamki zamiast chleba? chudy ser?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Sporo tłuszczu, b. mało miesni; ramiona chyba najbardziej rzucaja sie w oczy -> dzięki fatalnej diecie tak wygladasz; suplementy nie pomoga, zacznij porzadnie jesc.

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2013-07-08 20:54:17

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 106
kurcze akurat ramiona lubie, nigdy nie miałam im nic do zarzucenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
z tego zdjęcia wynika zupełnie inaczej,bez urazy ale na moje oko to bym nie powiedział że robiłaś cwiczenia siłowe

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 106
zmartwiliście mnie trochę, choć sama nie widzę efektów, ani w cm ani na wadze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
COś z tym chcesz zrobić czy tylko o tym pogadamy?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 106
Ruda_29 jakieś pomysły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Hmmm... no nie wiem, może zacznij jeść porządnie i ćwiczyć z sensem? To taka luźna propozycja, co myśłisz?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 106
propozycja jest bardzo dobra , tylko jakoś nie potrafię jej zrealizować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Spoko, nie wszystkie trafiające tu dziewczyny odniosą sukces i będą cieszyły się pięknym, zdrowym ciałem Nie trafi na Ciebie, trafi na inną

Wizja tego skutecznie bym mnie zachęciła do zmiany trybu życia.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 106
Ruda_29 skopiuj sobie moje zdjecie i demotywuj innych. Od pół roku ćwiczę codziennie ponad 1h , mam problem ze zdrowym jedzeniem nie typu słodycze fast fody i alko tylko wrecz odwrotnie za mało kalorii , za duzo chleba... Mysle ze nie potrafisz zrozumiec ile serca w to wkładam stąd uszczypliwe komentarze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytań od początkującej i prośba o ocenę

Następny temat

Rzeźba czy masa u mnie? od czego zacząć

WHEY premium