SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple pod SW: jaki zestaw?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1908

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75
Siema.
Noszę się z zamiarem zakupienia suplementacji, ponieważ chce zwiększyć ilość treningów i zależy mi na pełnej energii w trakcie oraz szybkiej, efektywnej REGENERACJI.
Na początku myślałem nad GH Turbo + BCAA w prochu (oba z Trec`a), ale jak tak poczytałem to zastanawiam się nad High Kick`iem (v2) skoro specjalnie stworzony dla Fighterów:P W planach mam SW(uderzane) + CrossFit/Gimnastyka.

Takie szybkie pytanko nr2. Czy przy każdej opcji jest możliwość brania cały czas, czy lepiej robić przerwy co zestaw?

Z góry dzięki za info i pozdro! :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75
Dziękuje Panu bardzo za jakże użyteczną odpowiedź, wyjaśniającą co może być bardziej odpowiednie w konkretnym przypadku. Oczywistym jest, że artykuły taktujące o ogólnych zasadach odpowiadają na tak postawione problemy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666

1. Bcaa + HK bedzie dobrym wyborem, mozna dorzucic jablczan i beta-alanine(GH turbo odpusc)
https://www.sfd.pl/***NAJCZĘŚCIEJ_POLECANE_w_OiS***-t963318.html

2. od kreatyny i beta-alaniny nalezy robic przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
mozna robic przerwy, ale czy "nalezy"?
pytanie jeszcze co rozumiemy poprzez pojecie - przerwa /po jakim czasie, jaka dluga etc./

Zmieniony przez - ziper69 w dniu 2013-08-30 22:45:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jesli przyjmujemy cyklicznie to tak
inaczej jest przy stalej suplementacji - zalozmy ze ktoś je kreatyne przez rok - to w koncu tez musi zrobić przerwe - sam nie testowałem, ale wydaje mi się że po tak dlugim okresie nie bedzie juz zadnych efektow od tej kreatyny

napisz swoje zdanie na ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
ja po roku robilem przerwe 2 miechy i uderzylem w cyklon

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
ale tez chyba jadles systemem 10g potreningowo tylko nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
dokladnie tak

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
no i co lepiej oceniasz? rok stalej czy 2-3 porzadne cykle?
...
Napisał(a)
Usunięty przez Remik7 za pkt 1 regulaminu
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suple

Następny temat

co mam brać na masę? mam siłę nie mam masy

WHEY premium