SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suple pod SW, 12 treningów w tygodniu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 333
Witam,

Bardzo proszę o ocenę supli oraz o ewentualne poprawki.
Treningi 12 razy, 6 x siłka, 6 x SW

-High Kick Iron Horse
- Crea Fight Iron Horse
- ZMA z FA
- Witaminy Armor-V Z Muscle Pharm
- BCAA Xplode Olimp
- Tribulus z firmy Swanson
- Animal Flex
+ ewentualnie Vitargo





Zmieniony przez - globeros w dniu 2014-05-10 14:34:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 333
tak wiem, trening siłowy pod kątem sw z książki Delaviera : '' Mixed Martial Arts Anatomy''

Zmieniony przez - globeros w dniu 2014-05-12 17:59:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
spoko.
triba mozna odpuscic raczej w tym wieku, chyba, ze na libido lepsze

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
Dobry zestawik, a tak z innej ebczki to nie za dużo 12 treningów? ile tak uciągniesz? ja ternowałem 9 razy w tygodniu (6 sw + 3 siłka)wytrzymałem 2 lata takim systemem teraz ponad rok nierobilem nic bo posiadaly mi wszystkie stawy z przetrenowania kolana bolą do dziś. Zestaw może być ale zmniejszył bym liczbę treningów oczywiście SW nie odpuścisz (wiem z doswiadczenia ;p) ale odpuść sobie z 3 treningi siłki przynajmniej

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8025
Ja bym wziął Tribulusa przy takiej ilości treningów, możliwe że pomoże troche podciągnąć testa bo naturalnie będzie on niski - przykład Radek Kawęcki, 3x mistrz europy w pływaniu który testa przy kilkunastu treningach tygodniowo miał minimalnie powyżej dolnej granicy, i stawiam że u kolegi też ten poziom może być na tyle niski że tribulus pomoże podreperować naturalny poziom. Regeneracja powinna być trochę lepsza i libido jak Tomq napisał.

"Wola psychiki, daje wyniki" - Jan Łuka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 333
dzięki panowie, nie robiąc off-topa odpowiem krótko, że 12 treningów jest możliwe przy dużej ilości snu oraz poświęceniu się wyłącznie treningom. Tribulus przy tej ilości faktycznie potrzebny, bo libido leci w dół po 12 treningach, wiem z doświadczenia ;) dzięki za opinie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
tribulus na lepsze libibo ok, moze sie sprawdzic ale od dawna wiadomo ze poziomu testa nie podnosi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 333
tribulus w zestawie wyłącznie na libido, ktoś ma jakieś inne propozycje odnośnie zestawu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
ja bym dorzucil beta alanine na dnt tylko dodatkowo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 333
3xgrupa, 3xtarcze .) dorzuce beta alanine, dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
warto zmienic trening silowy pod katem sw typowo.
6 razy w tyg na pewno nie sprzyja czemu kolwiek

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co kiedy brac mix

Następny temat

Pobudzenie przedtreningowe

WHEY premium