SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedtreningówka pod SW oraz pod siłownie-Jakie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 247 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 36030
Pod siłownie mam sprawdząną-Iron horse hick kick. Działa wyśmienicie. Pracuje tak: pon-czw praca od 17 do 4 rano, ciężka fizyczna praca na linii.
Siłownia wi i czw przed pracą, sen słaby. max 6h po treningu do pracy. Chcę coś po czym nie ma zwały, choć jak coć to wezmę kolejną dawkę.
Treningi SW PT i ND-tu high kick działa wyśmienicie.
Brałem kiedyś te z US przedtreningówki, ale kopały aż za bardzo, że źle się czułem. Dodam że obecnie redukuje.

33lata
wymiary-patrzę w lustro
tendencja do tycia-nie
tendencja do ciśnienia tak, ale biorę co rano tablerkę i jest bardzo dobrze,
Ce-poprawa sily,masy, wydolności, redukcja.
Co kupić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3758 Napisanych postów 63009 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 678658
W przypadku problemów z nadciśnieniem na pewno bym odpuścił wszelkie suplementy zawierające kofeinę w swoich składach.

Jeżeli już masz przedtreningówke Iron Horse High Kick, to zdecydowanie można stosować ją przed sportami walki jak i przed treningiem typowo siłowym. Jednak mimo to należy uważać na te 100 miligramów kofeiny. Przed treningiem silowym bym dorzucił do tego argininę i cytrulinę:

https://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_Citrulline-opis36921.html

https://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_AAKG_Muscle_Pump-opis35470.html

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 247 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 36030
No obecnie pije 3-4 kawy dziennie i miałem ciśnienie mierzone przy zapisywaniu się do kliniki. Było 118/65
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7876 Napisanych postów 148875 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1181886
Witaj przede wszystkim możesz skupi się na tym aby wykorzystać suplementacje wspomagająca sen. W tym celu można wrzucic gaba zma czy ashwe przed snem. Co do pozostałej suplementacji tutaj zastosować można dodatek kreatyny beta alaniny i cytruliny które spełnia się w przypadku treningówtypowo wytrzynalosciowych co do typowych przedtreningówkek tutaj trzeba uważać abys nie skooak się właśnie z większym ciśnieniem krwi. Pomimo że stosujesz leki które mają przeciwdziałać nadciśnieniu trzeba dmuchać na zimne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna

Wheyvita