SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spadki

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 690

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10
Witam . Po 3 miesiącach przerwy od ćwiczeń zauważyłem ogromne spadki. Zazwyczaj ćwiczę 4 razy w tygodniu i trwa to około godziny. Mam 19 lat , 187 cm wzrostu i przed przerwą ważyłem 88 kg. Teraz waże 83 kg i podczas przerwy szczególnie barki stały się mniej wyrzeźbione . Nie stosowałem nigdy jakiejś konkretnej diety tylko starałem się zawsze jeść mięso i pić dużo wody , dbać o węglowodany itp. Przerwa była spowodowana sezonową pracą po 12 h dziennie i przez to nie miałem czasu na ćwiczenia i też czuję że organizm stał się słabszy .
Generalnie nie miałem dostępu do jakiegoś lepszego sprzętu tylko drążek , sztanga , hantelki i dawało to w miare zadowalające efekty. Co teraz zrobić aby szybko wrócić do formy sprzed 3 miesięcy ?
Wcześniej podciągałem się na drążku 20 razy a teraz ledwie 10.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
Pociskałeś fizycznie przez wakacje i dziwisz się że siła padła i waga też, nic dziwnego organizm przerzucił się na zupełnie inny tryb działania, mniejsze ale stałe obciazenie przez tyle godzin. Zacznij znow normalny trening moze n apoczatek z miesiac FBW żeby dać sygnał miesniom że wracają do innej pracy i wtedy już ogień. Pomyśl też nad lepsza dietą bo jesli mocno kulała to miałes niedobór kcal i stad taki spadek.

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szybka siła

Następny temat

Ocena Diety na przyrost masy

WHEY premium