SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Scyzoryki SPAMują :)

temat działu:

Informator ŚWIĘTOKRZYSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 137216

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20019
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20019
Jest tu jakiś cwaniak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20019
SFD rzondzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2450
Co tak cicho SCYZORY!?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2450
Coś posty dzisiaj wcinało z rana!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20019
Hooncfot-widziałem twoją pokojową siłke,niby nie jest źle,ale lepiej jakbyś te pieniądze zainwestował w karnet na publiczną siłke,bez kitu,jeśli jesteś z centrum, masz blisko jakąś pakernie... Bo ja jestem tak jakby z przedmieścia i mam troche daleko-nie kalkuluje mi się ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
Hooncfot jest ze ślichowic, chyba nie ma silki w okolicy, a pozatym najlepiej sie cwiczy na swoim sprzecie, wiem po sobie

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20019
Ale masz ograniczenia... w pokoju się może i nawet fajnie ćwiczy,ale w obskórnej piwnicy gdzie nie ma prądu jest już inaczej :/ Ale chociaż jestem hardkorem
Sixth a Ty z jakiej dzielnicy jesteś jeśli można wiedzieć?

Zmieniony przez - Daniel.17 w dniu 2009-12-14 20:41:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2450
Daniel ja Cię chyba ostatnio na NK podglądnąłem!
A siłki nie mam żadnej w okolicy i zresztą wolę cwiczyc na swoim sprzęcie i w pokoju jest naprawdę spoko. Jedyny minus to taki, że są ograniczenia ale ogólnie daje rade. Póki co nie narzekam. Jest ciepło, miło i przytulnie, hehehe. Swoją drogą to nie lubię gdy ktoś na mnie patrzy jak cwiczę więc publiczna siłka by chyba nie przeszła . Zresztą w sprzęt nie zainwestowałem tak wiele więc prędzej czy później mi się to "zwróci".

Zmieniony przez - Hooncfot w dniu 2009-12-14 20:54:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20019
Mam wyłączony podglądacz;p
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zapasy w sandomierzu

Następny temat

Gdzie jest Tytan w Kielcach?

WHEY premium