SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Scorch i tight

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 384 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2570
Witam.

Zakupiłem sobie scorch`a i mam zamiar tighta - podobno te dwa specyfiki w połączeniu z dietą wysokobiałkową mogą zdziałać cuda Ale moje pytanie brzmi - czy mam brać po kolei, tzn. najpierw scorcha a jak mi się skończy to tighta czy razem ? I po redukcji co zrobić - trzymać przez jakiś czas optymalny "zestaw" kalorii czy od razu masę można robić ? Z góry dzięki za odp.

Grunt to się nie poddawać ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 384 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2570
odświeżam wątek bo nikt nic nie pisze ;p

Grunt to się nie poddawać ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 465 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9318
Napisz więcej o sobie. Jest dieta? jakie treningi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1309 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24448
Co do przerw i dawkowania to bierz standardowe dawki. Po scorch zrob 2-3tyg przerwy i mozesz jezeli jeszcze bedziesz chciec sie poredukowac wal tight.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Tak, jak powyzej. Nie lacz tych srodkow razem ! To nie zabawki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 703 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4805
najpierw wez tighta potem na scorcha wjedz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 384 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2570
coś wiecej o sobie - no więc przez ostatnie 4 miechy robiłem masówkę (dieta, trening, odżywki) i nawet nawet poszło mi w bicu i klacie (bo kiedyś marne 98 teraz świetne 103 ), no ale widocznie coś spieprzyłem, bo za dużo fatu mi się zrobiło - a i tak już wcześniej mi się brzuch nie podobał, zanim zacząłem robić masówkę, ale po namowie różnych osób postanowiłem się najpierw masować, a potem ciąć. no ale właśnie przyszedł ten okres gdzie chcę się najpierw nieźle odchudzić, a potem od podstaw masa.

Trening - 3 razy w tygodniu, dzielony + 2 x basen, 2 x bieganie
Dieta - jak na 97 kg myślę, że 2100 kcal może być (choć pewnie to trochę mało ;p ) - wysokobiałkowa 3g/kg białka.

No to tyle

Grunt to się nie poddawać ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895

Dieta - jak na 97 kg myślę, że 2100 kcal może być (choć pewnie to trochę mało ;p ) - wysokobiałkowa 3g/kg białka.


R U Crazy ?
Zaglodzic sie chcesz ? To nie na tym polega dieta redukcyjna. Ustal zapotrzebowanie na 0, czyli dla obecnej wagi ( ja dalbym nawet cos kolo 3000 kcal), a dodaj aeroby itd.
Trening na okres redukcji zmien na FBW, jesli mozliwe.
Oczywiscie wklej diete do oceny, bo to podstawa.
powodzenia,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 384 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2570
No może przesadziłem z tym 2100 kcal, ale powiedz mi ustawienie na 0 pozwoli mi redukować mój bebzol? :D
Dietę jak tylko ulepsze to wrzucam ;) DZIENKS!

Grunt to się nie poddawać ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Czy zredukujesz, to zalezy od Ciebie...
Jak sie nie bedziesz opieprzal na treningach i dadasz cardio/HIIT, to nie ma sily, aby waga nie poszla. Natomiast glodzenie sie i ucinanie nadmierne kalorii, to sredni sposob, a szczegolnie na poczatek.
powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwsza powazna dieta..

Następny temat

CDK -była kiedyś Feee, stała się smaczna po prawidłowym napisaniu.

WHEY premium