SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Scorch V3 a picie wody

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1593

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Wiem, że to wyjątkowo denne pytanie, ale odpowiedzi na nie nigdzie nie mogę znaleźć. Czy Scorcha trzeba popijać wodą? I czy podczas całęgo cyklu trzeba pić jej dużo?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 403 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6003
jak w przypadku kązdego spalacza zalecane jest obfite przyjmowanie wody. Powinno być to zaznaczone na opakowaniu.

pzdr,
Mike

"It's not the mountain we conquer, but ourselves" Sir Edmund Hillary
http://www.sfd.pl/_PODARUJMY_5_PLN_DZIECIOM_!!!_-_ZOBACZ!!!-t388352.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 340
Ha,ha dzisiaj zadałem to samo pytanie, tylko odnośnie thermo speed extreme. Niestety słowa nie było na opakowaniu o popijaniu, więc też wolałem się zapytać. Odpowiedź dostałem taką samą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
jeżeli chodzi o to czy kapsułki popić wodą, czy czymś innym - nie ma różnicy, jednak pamiętaj, że to redukcja i soki np nie są mile widziane
spalacze często popija się kawą.

A co do picia wody - pijesz tyle , by zaspokoić pragnienie.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 403 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6003
Sorry za OT, ale jakby "o" zamienić na "ó" to ten temat byłby dobry

pzdr,
Mike

"It's not the mountain we conquer, but ourselves" Sir Edmund Hillary
http://www.sfd.pl/_PODARUJMY_5_PLN_DZIECIOM_!!!_-_ZOBACZ!!!-t388352.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
W ogóle dziwna sprawa, bo przy tym scorchu jedyne efekty jakie odczuwam to mniejszy apetyt i wysypianie się, wyższej temperatury w ogóle nie czuję;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocena diety redukcyjnej

Następny temat

ciekawostka

WHEY premium