SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Słodki Shake po treningowy, ogromna objętość by playfitcook

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3234

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8 Wiek 21 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 346
Słodki, duży oraz bardzo szybki shake!

Witam serdecznie, chciałbym dzisiaj wam przedstawić szybki shake od którego już jakieś 3 miesiące nie mogę się oderwać co niezbyt często mi się zdarza :)

Potrzebujemy:

- 160g banana ( muszą poleżeć z 2h w zamrażarce polecam pokroić w plastry i wtedy wrzucić)
- 12 kostek lodu
- 40 g odżywki białkowej (smak dowolny, ale jagoda niszczy wszystko)
- 30 g miodu ( kto nie używa miodu 5-6 tab słodzika powinno się idealnie wpasować)
- 170 ml wody

Przygotowanie to nic prostszego :

- Wrzucamy wszystko do miksera, max obroty i czekamy na gładką konsystencje. Kto ma słabszy mikser polecam wszystko wrzucić i poczekać z 15 min aż banany delikatnie się rozmrożą.

Wychodzi miseczka + prawie pełny shaker, bierzemy małą łyżeczkę i mamy co robić
Cel: Układa się jak karmel na twixie.

Dodatki: Każdy dodaje co lubi, co znajdziesz w szafkach no i oczywiście na co makro pozwoli! ;)
Płatki cini-minis wygrywają u mnie, ale owoce, musli i inne płatki świetnie się tutaj sprawdzają także.

Rozkład makroskładników bez dodatków :
Kalorie - 373
Węglowodany - 55
Białko - 31
Tłuszcz - 2!

SMACZNEGO!

Zmieniony przez - playfitcook w dniu 2016-10-25 22:24:04
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8 Wiek 21 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 346
Czas mija a shake dalej się nie nudzi :) Jeśli spróbowaliście podzielcie się fotką z wynikiem jestem ciekaw jakich jeszcze kompozycji smaków nie znam :)

Zmieniony przez - playfitcook w dniu 2016-11-22 18:53:19
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6952 Napisanych postów 216567 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 805658
na okres masy jak znalazł

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
Początkujący
Jak zobaczyłem je w sklepie nie mogłem się oprzeć, tym bardziej, że 3 mają tylko 120 kcal ;) Posłużyły jako łyżeczka !

Zmieniony przez - playfitcook w dniu 2017-04-13 21:38:30

Zmieniony przez - playfitcook w dniu 2017-04-13 21:38:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omlet marchewkowy z pieczarkami i mozzarellą by julcziik

Następny temat

Niesmak do niektórych pokarmów?

Podciąganie nóg na drążku w zwisie Podciąganie nóg na drążku w zwisie Jagody goji - opinie i przepisy Jagody goji - opinie i przepisy Joanna Ucińska - ocena sylwetki Joanna Ucińska - ocena sylwetki ZŁOTA Anita i konflikt zawodniczek ZŁOTA Anita i konflikt zawodniczek Bartosz Leoniewski wygrał w Las Vegas! Bartosz Leoniewski wygrał w Las Vegas! Olej kokosowy a cholesterol Olej kokosowy a cholesterol Co zamiast ryżu na masę? Co zamiast ryżu na masę? Dlaczego zmarł Rich Piana? Nadciśnienie - ukryty zabójca kulturysty Dlaczego zmarł Rich Piana? Nadciśnienie - ukryty zabójca kulturysty