SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ronnie Coleman - aktualna forma

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 314523

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 1977 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69390
zmtym czystym zarciem to troche cie poniosło:) Malo jest bb co je czysto moze z 20% a reszta wpiepsza pize, kebaby i ten caly amerykanski syf na potege..... bez tego nie byli by wstanie dostarczyc tylu kalori..... musieli by jesc po 2,5kg ryzu dziennie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
Widzialem kiedys na youtobir Brancha, 2 x obiad, saldka, 2 x zupa, 2 x ziemniaki, 2 x steak, koryta bylo ok 2kg na raz a on je tak kilka razy dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5423 Napisanych postów 15451 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388630
dlatego oni sa kim sa i maja z tego kase, nie mowie ze wszystko co jedza jest w 100% czyste, ale dla tych ludzi jedzenie i wbijanie to praca, a dla ciebie, dla mnie i reszty szczurkow z silowni to poprostu hobby. wiem ze tutaj na forum sa ludzie co bija po 2.5g week, niektorzy nawet nie mysla o tym zeby na dechy wyjsc, wbijaja tylko dla siebie, i jak juz bylo powiedziane - nawet jak bys bil takie same dawki jak top10 olimpi i jadl dokladnie to samo, to w zyciu nie wygladal bys jak oni, a nawet jesli bralbys wiecej, wiec co do samych dawek mozna gdybac i gdybac, bo nikt nie jest w ich skorze i nie wie co oni ze soba robia. a to ze tam ktos slyszal ze ktos wbija tyle i tyle jednostek, z zaufanego zroda, to mozna miedzy bajki na polce postawic, oczywiscie nie ujmuje wiedzy panu gluchowskiem, kazdy moze napisac, powiedziec, uslyszec, pozniej drugi przerobi i zabawa w gluchy(lol) telefon

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2014-02-23 15:18:17

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 634 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12355
każdy ma swój rozum i wierzy w co chce. Ja nie tyle co wierzę komuś, tylko jestem przekonany o gigantycznych dawkach prosów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 634 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12355
poza tym co jak co, ale taki Głuchy jest bardziej w temacie od Ciebie i ode mnie też. I bajek to raczej nie wymyśla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23893
Akurta Gluchy wie co mowi,Coleman jak jest w UK to trenuje na mojej silowni a i bierze towar ( nie musi placic) od wlasciciela.pzd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
tez bym tak chciał ( nie płacic )

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23893
Teraz sponsoruje on szwedzkiego zawodnika ,ktory szykuje sie do mr olimpia...(typ wyjechal z kraju bo byl zatrzymywany 26 razy przez policje tam)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5423 Napisanych postów 15451 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388630
to jedyny kraj w eu ktory chyba kazdy pros omija szerokim lukiem

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4581 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522758
kurva, to jest temat Ronniego, a nie o dawkach prosów, ich cyklach, o tym co wie Głuchowski na temat Wolfa itp - ogarnijcie się
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak dodać swoje ogłoszenie?

Następny temat

IBFA Mr World 2012 Rzym-3 godziny filmów!

WHEY premium