SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rekomopozycja przy niedowadze

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć,

Mam pytanie odnośnie rekompozycji. Czy jest ona możliwa przy niedowadze niedużej ale jednak 180cm/58kg/16lat

Jak taka rekompozycja wygląda poza ujemnym bilansem kalorycznym ?? I oczywiście ZDROWYM jedzeniem

---

Czemu? Aktualnie staram trzymać masę, ale jem 50% zdrowo 50% nie. (bez przesady, tylko kolacja czasem śniadanie zamiast owsianki płatki nestle).

Czy jest sens robić taka rekompozycjie ? Jeśli tak to planowałbym do 55kg zejść, dla mnie to żaden problem bo z jedzeniem nie mam problemów.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76061 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755000
Polecam skupić się na konkretnym celu, a nie rekompozycji. Jest ona dla osób doświadczonych, które mają już dobrą formę i znają dobrze swój organizm.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 72 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9248
domer
Polecam skupić się na konkretnym celu, a nie rekompozycji. Jest ona dla osób doświadczonych, które mają już dobrą formę i znają dobrze swój organizm.
.

Serio ? To dlaczego większość uważa,że rekompozycja to wchodzi najlepiej i początkujących ? Bo mięśnie ,które nie pracowały zaczynają się odbudowywać przy jednoczesnym paleniu fatu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
przy tej wadze to Ty raczej masę powinieneś robić a nie rekompozycja, czego rekompozycja.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
anubis84
przy tej wadze to Ty raczej masę powinieneś robić a nie rekompozycja, czego rekompozycja.

Rekomopozycja złej diety aka redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76061 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755000
Rekompozycja złej diety? Wrzuć więc swoją dietę według zaleceń w regulaminie działu i zobaczymy jak ona wygląda.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie będę pisał co JADŁEM podczas REDUKCJI.
Jak nie chcesz pomoc to nie. Łaski nie robisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Rekompozycja moze być cylwetki ale Ty masz niedowage to jaki tłuszcz chcesz gubić ?

Po prostu chcesz wprowadzić zdrowe nawyki odzywiania ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Źle jadłem na redukcji, można powiedzieć ze 50% zdrowo i 50% nie. Ogółem trochę złe zrobiłem redukcje bo jadłem to co chciałem tylko w mniejszych ilościach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699808
WodaMonster
Nie będę pisał co JADŁEM podczas REDUKCJI.
Jak nie chcesz pomoc to nie. Łaski nie robisz


Kolego to Ty przychodzisz po pomoc , wiec to Ty powinienes zastosować się do zasad tutaj panujących
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76061 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755000
Czego więc od nas oczekujesz, skoro nie chcesz uzyskać pomocy? Jeżeli odpowiedzi na Twoje pytanie, to proszę bardzo. Jedzenie 50% dobrze (według Ciebie) i jedzenie źle nie ma najmniejszego sensu.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa bez diety?

Następny temat

Dieta

WHEY premium