SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja- zastój wagi, jakieś pomysły ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 18 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 194
Witam,

Mam pewien problem, obecnie jestem na redukcji jednak nie mam zielonego pojęcia dlaczego waga nie chce drgnąć. Zeszłoroczna redukcja poszła miodzio, bez najmniejszych komplikacji, teraz natomiast stoję w miejscu.

Wzrost 174cm, waga 79kg. Staż treningowy 3 lata.
Dodam, że łykam monohydrat jednak nie jestem pewien, czy to może być powodem zatrzymania wagi. Treningi mam 4x w tygodniu, lecę splitem + 2x w tygodniu areoby po 30 min.

Obecna dieta zamieszczona poniżej

Z góry dzięki za jakiekolwiek uwagi/rady zwłaszcza od tutejszych speców :)

Byłbym zapomniał, nie wliczałem w dietę warzyw, jednak są one dodawane do każdego posiłku z wyjątkiem ostatniego. Obecna kaloryczność została osiągnięta stopniowo :)



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 257 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
Mało kalorii wiec waga powinna spadać dziwne przy takiej kaloryczności, nie polecam raczej obcinania jeszcze kcal bo ilość poniżej 2tyś już jest bardzo niska i nie ma co kombinowac by zdrowia nie nadszarpnąć, najlepiej dodaj aerobów zdecydowanie możesz spokojnie 4 razy w tyg poza tym dość krótkie masz te aero 30 min to dosyć mało możesz spokojnie zwiekszyc do 45 lub 60. Wtedy powinno iść w dobrym kierunku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26826
Kreatyna nie ma nic wspólnego z trzymaniem wagi czy wody podskórnej. jw - zamiast ucinac kalorie dodaj do tych 2000 i zwiększ ilość minut cardio lub dodaj jedną sesje więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
pomijając już kaloryczność, to jest nad czym pracować w doborze produktów, jakość miski pozostawia wiele do życzenia, co wiąże się z szeregiem niedoborów, które to mogą powodować zastój.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 18 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 194
Koniu, mógłbyś nieco rozwinąć ? Byłbym wdzięczny :).

Co do kardio, pójdę za waszą radą i dorzucę ilość sesji. Siłowo trenuję 4 razy w tygodniu więc sądzę, że ta ilość jest wystarczająca.

Zmieniony przez - t.g.chudy w dniu 2014-04-01 07:00:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 257 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
Nie zgodze sie ze stwierdzeniem że Twoja jakość miski pozostawia wiele do życzenia. Napisałeś wyżej że warzywa są obecne w posiłkach czyli wynika że kurczak , ryż brązowy , czy jajka to słabo jakościowo jedzenie hmm ? Zawsze można miche lepiej dopracować ale tutaj koledzy wchodzą w grę finanse niestety nie każdy może sobie na wołowine pozwolic itp :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3381
Dodaj tłuszcze do posiłku nr1, posiłek nr 3 co to ma być? Może nutelle jeszcze dajcie? Wywal i daj kuraka i warzywa z oliwą. Reszta git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 257 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
Porównujesz masło orzechowe z nutella :) to dwie różne rzeczy :) możesz dać tego masła orzechowego wiecej bo mało tłuszczy masz. Wafli też możesz dodać bo jak pisałem kaloryczność niska. Tylko dodaj aeroby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3381
No ok może i produkty nie równe ale tłuszcze utwardzone na redukcji?? I przetworzone wafle ryżowe to co to za źródła kcal? Z takim podejściem gratuluję i najlepiej niech od razu interwały zacznie biegać po treningu :) pozdro

Zmieniony przez - Dawid87007 w dniu 2014-04-01 14:11:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 257 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
Masło orzechowe Sante 90% orzechów. Zawartość tłuszczy trans jest nieznaczna i stanowi jedynie 0,008% na 100 gram produktu. To znacznie mniej nić wynoszą Zalecenia WHO. Zatem nie popadajmy w paranoje bo po co. Wafle są przetworzone owszem ale makaron np.durum ten niby dobry także jak i wiele innych produktów jako dodatek w tak małych ilość czemu nie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pieczywo lidl

Następny temat

POTRZEBNE RADY. maksymalne pozbycie sie wody i wyciecie w tydz.

WHEY premium