SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakieś wskazówki . Odchudzanie z dużej wagi.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 149
Witam , to moj pierwszy post wiec chcialem sie przywytac na początek .

Moj problem jest taki, że ważę DUŻO ZA DUŻO . Wziąłem się za siebie od 22czerwca tego roku, przed rozpoczęciem amatorskich diet i treningu ważyłem ok 170-175kg .
Moj wzrost to 180cm A Wiek 22 lata
Przestałem pić alkohol ( którego pilem duzo - szczególnie piwo ), zacząłem jeść regularnie i do 18-19 godziny i co najważniejsze w domu i zdrowo:) .
Dziś mija prawie 12 tydzien moich wyżeczeń moja obecna waga to 147kg
Spadki w cm :
OBWÓD PASA 160 Spadło na 142cm
OBWÓD BICEPSA: 52 na 47cm

ĆWICZENIA:
- Moj staż na siłowni wynosi jakies 3,5 roku po czym mialem przerwe prawie 3 lata .
Ćwiczę 5 razy w tygodniu wszystkie partie mięśniowe prócz nóg ( i tak mają przeje**ne ze mną) :
Pon: KLATKA , BICEPS
Wt : Barki triceps
Śr: Plecy
Czw: Klatka biceps
Pt: Barki triceps


Dodatkowo w Poniedzialki i Czwartki gram w piłkę po 1,5godz na hali i w Wtorki Środy i Piątki po siłowni trenuje na worku około 20 minut.

ODŻYWKI:
Biorę
- aminokwasy rozgałęzione bcaa amino anabol professional 3x 5tabletek
- Białko 3x dziennie szejker z 300ml mleka
- Spalacz 2 tab dziennie
- L-Carnityna
- CALMAZIN ( witaminy na stawy )

ODŻYWIANIE :

Rano o godz 8:30 pije białko
Godz. 11 Jem dwie kanapki z czarnego chleba z drobiową wędliną
Godz. 13 piję białko
Godz. 15:30 OBIAD - Piersi z kurczaka / ryba z ciemnym ryżem lub ciemnym makaronem / Sałatka z tunczyka z ryzem / Sałatka grecka

--- TRENING ---

Godz. 18:00 Podobnie jak obiad lecz w mniejszej ilosci

---- PIŁKA / WOREK ----

Godz. 20:00 Piję białko .



Od kilku dni nie stawalem na wage , lecz przy takim trybie życia czuję sie dużo dużo lepiej . Widzę po sobie ze idzie ku lepszemu , na siłowni powraca powoli mi siła z przed trzech lat .

Oczywiscie w trakcie dnia staram się pić duzo wody gaz/ nie gaz , choc częsciej tą drugą . Nie pije nic innego , nieraz po tr jakies POWERADE .


PROSIŁBYM O JAKIES WSKAZÓWKI CO DO MOJEJ OSOBY . ZAINTERESOWANYM I AKTYWNYM W TEMACIE DZIĘKUJE Z GÓRY !! POZDRAWIAM !

(L)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ_-t922820.html  diety do oceny wrzucamy w tej formie, razem z ankietą działu . Trening proponuję zmodyfikować, nie widzę większego sensu treningu dzielonego zwłaszcza tak rozplanowanego, celuj w FBW. Suple są Ci zbędne.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile kalorii ma?

Następny temat

Dieta na masę do oceny - 50kg

Wiecej