SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ROZWALONY METABOLIZM / dieta redukcyjna - HELP !!!!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 228
Wy sami wzajemnie się nakręcacie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Jesteśmy najgorsi .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 228
radosuaf - jak dla Ciebie to jest śmieszne to tylko pogratulować...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Mamy generalnie taki problem... Wiesz, kłopoty z odezwaniem się do dziewczyny, nieumiejętność nawiązywania więzi emocjonalnych, co powoduje frustracje, które wyładowujemy przerzucając ciężary na siłowni i robiąc zakupy w sklepach z odżywkami.
W otoczeniu kobiet nie bardzo potrafimy się zachować i wychodzą takie kwiatki...

Ale jest tutaj psycholog - może nam pomoże .


P.S. U niektórych objawia się to szyderczością i nihilizmem - ale to tylko w najgorszych przypadkach .

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-09-17 14:00:21

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15588
ale z nas świnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 228
po co nadal ciagniecie temat? chyba naprawde nie macie co robic- jak 24h siedzicie na forum to w sumie nic dziwnego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
W sumie nic ciekawszego do roboty nie mamy... jesteśmy bezrobotnymi absolwentami zawodówek .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 205 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16559
jesteśmy bezrobotnymi absolwentami zawodówek

ale z aspiracjami...

Zmieniony przez - callao w dniu 2008-09-17 16:19:01

Małe kroki - Wielkie rezultaty

Dieta to 24 godzinny trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 353 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6083
radosuaf : !!!! Mój psychiatra powiedział że jak nazwę sztangę żeńskim imieniem i podczas treningu będę do nie czule mówił to może kiedyś się przełamie i odezwę do jakiejś dziewczyny

Jak chcecie to możecie spróbować mojej techniki

Bylo sobie zycie....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15588
ja zacząłem od dziś nieźle, nawet już jestem po pierwszym bliskim kontakcie xD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wioślarz a mój brzuch i tłuszcz.

Następny temat

dwa tygodnie ostrego treningu

WHEY premium