SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REDUKCJA TK. TŁUSZCZOWEJ-PORADNIK-UZUPEŁNIONY

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 195 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2457
witaj Michail:)
Prosilabym o twoja rade bo juz nie mam nikogo bvy mi w tym pomogl.
Cwicze do jakiegos czasu, codziennie rano o 8 00 na silowni bieznia 60 min tetno takie jak powinno byc, 3 razy w tyg trening obwodowy :) po treningu obwodowym min 30 min bieznia (bieznia to jedyne urzadzenie na ktorym moge aerobowac;p) treningi silowe obowodowe koncze przewaznie o 19 00

Meczy mnie dieta. Waze 67kg mierze 160cm.Ulozylam sobie 2g Bialka , 2,5 g wegli i 0,8g tluszczu

razem wyglada to 1714 kalorii niewiem czy to nie za mało powiem ze chodze najedzona do syta jak narazie i jest ok

posilki niestety mam kiespko chyba rozlozone bo 10 00, 13 00, 16 00, 19 00, 22 00

zaczyna o 10 00 poniewaz na aeroby poranne chodze na czczo (nie cwicze wtedy silowo) przychodze do domu i wcinam 1 piosilek, problem jest taki ze jem odpowiednia ilosc bialek i wegli ale przez tluszcze ktorych nie jem tylko sladowe ilosci w piersi kurczaka, moj organizm dostaje m,niej kalorii, jak mam to uzupelnic? tłuszczem?

drugi problem to ze po treningu o 19 00 pije odzywke bialkowa, ktos z trenerow na silce nie zalecal wegli na noc bo idzie w mase ale ja sie nie znam to jego zdanie, a co z posilkiem o 22 00? moge wypic tez odzuwke bialkowa? a moze po treningu silowym o 19 powinnam odzywke np pol na pol bialko-wegle? a o 22 00 tylko bialko??? niewiem jak mam to rozplanowac aha i czy te ranne aeroby na czczo to ok??? vczy nie koniecznie???

Prosilabym o twoja opinie , u mnie na silowni to sie dowiesz tyle co nic! tak samo jak z technika przy wykonywaniu cwiczen zgroza..

dziekuje z gory:)

Marietka

Marieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Witaj.
Nie było mnie kilka dni, bo padł mi komp.
Teraz siedzę w cafe,ale już lada dzionek odbieram moj sprzęt z naprawy i będę nadrabiał zaległości.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
to będiesz miał roboty w*****a niestety

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak szybko zrzucić brzuch roie brzuszki od miesiąca efekty są widoczne ale dla mnie to za mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
no aerobować, w dni treningowe 30 minut po treningu z tętnem 60-70 % 220 cardio max- wiek, a w dni nie treningowe możesz naczczo 30 minut z tętnem tym samym jak w treningowe

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 195 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2457
ok :)

Marieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
30 minut to na początek.
Po siłowym owszem wystarczy,ale w osobnej sesji po 1-2 tygodniach radzę dodać i robić 40-50 minut

Oczywiście zależnie od ilości tłuszczyku.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 124
Aga ja takze chce zgubic kilka zbednych kg! jak wyprubujesz ten "specyfik" wymieniony wyzej (oczywiscie pamiec mnie zawiodla i zapomnialam nazwy!) to daj znac! chetnie sie przylacze do zazywania . pozdrowienia

dum vita est - spes est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Wow Julii masz sliczne zdjecie w avatarku
Czy moglbym dostac wieksza wersje?

Edit

Przepraszam za off topic.

Zmieniony przez - __Logan__ w dniu 2004-07-06 16:08:29

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5023
cze a ja mam taki maly problem cwicze juz ponad rok i niestety nie mam supre misni jest niestety tluszczyk ktory chamsko wyglada na klacie brzuch to jeszcze pikus jakos moge zrobic ale z klata to ciezko co robic jakie cwiczenia czy ogolnie zaczac spalac tlusz? poratujcie!!!

bez masy nie ma kasy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny dla początkującego

Następny temat

Wasze plany (na przyszłość)

WHEY premium