SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie odnośnie superserii i serii łączonych

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1033
Witam. Mam pytanie co do treningu na klatkę. Układam właśnie nowy trening na 5 dni. Otóż chciałbym skupić się na zrzuceniu z klatki zbędnego tłuszczu.Chcę robić 2 razy w tygodniu trening na klatkę. I Czy moge np na końcowe ćwiczenie we wtorek dać superserie a w piątek serię łączoną? Czy to zabardzo obciąża mięśnie klatki? Jakie ćwiczenia polecacie mi na dolne części klatki? bo tam najwięcej praktycznie tego jest. bo na górnych częściach już mam rzeźbę a z dolnymi cześciami klatki nie mogę sobie poradzić. Małe efekty są. Pozdrawiam
Mój staż to 2,5 roku

Zmieniony przez - allen662 w dniu 2009-06-28 21:11:59

"Nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nie jest dobrze ,mnożyć treningi -obciązając ponad miarę wybrane obszary.

myslę,ze ogolny pomysl nt, superserii czy s. laczonych mozna uwzględnić; jednakże trzeba przeanalizować caość planu i dietę[ta tutaj w zarysach tylko]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 331 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6002
o czym tu mowa w ogole, przeciez katujac klatke na silowni wcale nie spalisz z niej tluszczu.

To, co w życiu najlepsze, jest za darmo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1033
4lan jak by się nie spalało tłuszczu to po co wogóle byłby plan na rzeźbe? przecież jeśli ktoś ma problemy z tłuszczem powiecmy to jak ma to zrzucic? z bieganiem interwałowym, można to dużo daje ale ja jeszcze dodałem sobie siłownie bo mam dość masy mięśniowej na ciele.Już przez pół roku się masowałem a teraz czas na rzeźbę i wytrzymałość ogólną;]

"Nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1033
a jakie ćwiczenia mi polecacie na dolne częśći klatki?

"Nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...no to proponuje powrocic do interwalow

ćwiczenia na dolne rejony klatki to;
-wyciskanie w skosie do dolu
-pompki na poreczach w wersji na klatke
-rozpiętki w ulożeniu jak w pierwszym cw.
-ściganie linek także w odpowiednim ułozeniu ciala i rąk.

najwięcej w takim celu jakim jest redukcja jest oczywiście wlaściwe odżywianie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1033
no no co do diety to mam wysokobialkową z ujemnym bilansem kalorycznym, ale myśle że nawet odstawienie słodyczy by mi pomoglo kiedyś, bo teraz juz tego nie jadam hehe

Zmieniony przez - allen662 w dniu 2009-06-29 22:27:03

"Nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy to ma sens?

Następny temat

Co wybrać? #2

WHEY premium