SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o mięso.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2596
Mam taki problem ktory mnie ostatnio zastanawia, mianowicie nie jem innych mięs oprócz drobiowych. Wiadomo, ze standard dla kulturysty to piersi i ryż, ale przeciez na mase ponoc równie dobra, a moze lepsza jest np. wołowinka.Ja tymczasem od praktycznie 2 lat nie jem wołowiny, wieprzowiny, cielęciny itp. Jak to sie ma do robienia masy ? Bo drobiowych jem bardzo duzo, np. piersi jem w 3 -4 posiłkach dziennie. Mozecie napisac co o tym sądzicie ? Dodam, ze spozywam w zasadzie tylko te najwartosciowsze białka, tzn. jajka, drób, białko serwatkowe, czasem tunczyki, rzadziej biały ser. Czy moge robic mase bez innych mięs ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
hmm no sprobowałbym ale mi szkoda tych cielaków co je na rzez wysyłają

Mr Olympia, czy myślisz, że jak ich nie zjadasz, to ich mniej na tę rzeź wyślą? Że jak więcej ludzi zrezygnuje z wołowiny, to mniej krów będzie się ubijać? To musiałby być zdecydowany odwrót rynkowy, który utrzymałaby się kilka lat, żeby zahamować produkcję wołowiny...
A jeśli żal Ci tego poszczególnego zwierzęcia, które ląduje na Twoim talerzu... No cóż. Każdy potrzebuje pożywienia. Czy to pozyskanego w drodze polowania, czy przemysłowej hodowli. Być może my też staniemy się kiedyś naturalnym pożywieniem...

Wesołych Świąt!

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 960 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13597
Dla urozmaicenia wołowinka jak najbardziej i schabek czasami też dobry

Nie wiedzieć i zapytać to wstyd na chwile. Nie wiedzieć i nie zapytać to wstyd na całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2596
Ale jak ja nie jem z roznych powodow ? Czy jedzenie tylko drobiu moze ograniczac przyrosty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 562 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16891
Obserwuj swój organizm, jeśli nadal będziesz rusł nie widze sęsu zmiany przyzwyczajeń :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Czerwone mięso jest bardzo dobrym żródłem wielu cennych składników odżywczych, szczególnie dla osób aktywnych fizycznie. Z jakich powodów nie jesz wogóle czerwonego mięsa?

Zmieniony przez - ellis w dniu 2007-12-21 14:01:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2596
ellis no przede wszystkim to powody moralne, wogole mies bym najchetniej nie jadl ale jak tu wtedy cwiczyc. Poza tym od dziecka za tym nie przepadałem, babcia zawsze na siłe wpychała mi szynke zebym tylko jakies mieso jadł. ja tam zawsze wolałem kluchy i makarony. Ale cycki z kuraka mi stykną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 371 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22475
Pewnie, że możesz robić masę tylko na drobiu. Pytanie tylko czy ci sie nie znudzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2339 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31865
chuda wołowina bije na głowe sterydowego kurczaka. szkoda ze nie jest tak samo tania

Sounds Like A Melody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 405 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5077
Najlepsze mięso dla nas to mięso wołowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2596
hmm czyli myslicie ze to ze nie jem innych mies niz drób moze byc powodem tego, ze moje rezultaty sa , delikatnie mówiąc, cienkie mimo treningu i dobrej diety ? dla scisłości dodam, ze ostatnio zdecydowanie wiecej jadam indyka niz kurczaka ale to juz chyba nie ma wiekszego znaczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2339 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31865
jesli Cie stac to poeksperymentuj. wywal drób jako priorytet i jedz inne miesa przez jakis czas. sporo sie tez dowiesz o własnym organizmie

Sounds Like A Melody

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

posilek po potreningowy po raz 643654

Następny temat

Wyrzeźbiony brzuch

WHEY premium