SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie kreatyna +HMB

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8441
Tak jak w temacie mam pytanie czy mogę na raz łykać kreatyne i hmb??? Czy muszę chwile odczekać??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
przy dłuzszym braniu kreatynki ,zwłaszcza jak żre jej się dużo podobno siedają nerki ? i tu pytanie czy to prawda ,i czy faktycznie warto jesc 10 gram dziennie hmb ,bo przy takiej kasie moge zainwestować w każdy !! inny produkt , i tak jak Touche słyszałem że powyżej 3g nie robi różnicy ,choć te 4 czy 5 nie zaszkodzi ,wiem że opinie na temat hmb są różne więc może jak ktoś coś wie to niech sie podzieli czy właśnie ta dawka 4 , 5 gr będzie dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 377 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31462
mozesz ale wg mnie na hmb szkoda kasy
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8441
dzięki HMB dostałem pół darmo wiec co mi tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 698
Izio1 co ty gadasz HMB ma duże znaczenie w procesie rozwoju masy mięśniowej i siły,szczególnie z połączeniem z kretą

Łapa rośnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
srutu tutu
jedz razem nic ci nie bedzie
nawet wskazane jest hmb +kreatyna
jednak efekty zaleza od ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
hmb jest bardzo dobrym dodatkiem do krety i jak masz kase to możesz jechać na nim cały rok.Większość weźmie hmb w dawce niskiej przez 4-5 tyg i pisze farmazony potem.Dopnij diete bierz dziennie 12-15 gr HMB przez kilka miechów i wtedy napisz że nie działa.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
po czesci zgadzam sie z przedmowca
hmb trzeba sie dlugo suplementowac ale dawka wiecej niz 5 a mniej niz 10 starcza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
dawke raczej stalał bym pod wage osoby dla której ma być suplementacja

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
dlatego napisalem pomiedzy 5 a 10
takie pytania raczej pisza przecietniacy "wagowi"
ale wiadomo nikt nie jest wróżką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
hmb z kreta moze fajnie probic tylko, ze dawki jakie polecaja producenci trzba pomnoxyc x kilka
wtedy po paru miechach poznasz moc hmb

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 377 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31462
moze na kazdego dziala inaczej ja bralem 6 g hmb przez 3 miechy i praktycznie zero efektow masa + 1 kg raczej z diety
i raz laczylem hmb z kreatyna i efekt byl taki sam jak na samej krecie wiec nie polecam ale i nie odradzam, jesli inni pisza ze na nich dziala to napewno powinienes sprobowac

pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odżywki Universal

Następny temat

Suple do oceny

WHEY premium