SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna + HMB+trening ważne pytanie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1324

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 317 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1000
Otóż mam bardzo ważne pytanie do znawców jednym słowem czy cały mój cykl treningowy wygląda dobrze odrazu mówie ze biore pierwszy raz odżywki trenuje piłke nożna a zależy mi na rzeźbie mięsni i ich wzroscie poprostu chciałbym dobrze wyglądac miec dobrą sylwetke mam 17 lat 174 wzrostu i 67kg wagi. Kupiłem kreatyne i hmb biore 10gram dziennie kreatyny czyli 5gram przed i 5 gram po treningu czyli łącznie 10 tabletek kreatyny dziennie. Natomiast hmb 2 tabletyki rano 2 po treningu i 2 przed snem. ćwicze na siłowni dokładnie co drugi dzień około 1,30 min w dni nietreningowe biegam i gram w noge na treningu trening 2 godziny trzymam sie diety pije dużo wody ćwicze na siłowni 3 miechy co drugi dzień co o tym sądzicie wszystkim????jak mój trening i dawkowanie ??? prosze o ocene szczerą bo znam sie tylko troche na tym ..?? odp z góry dzięki..

Zmieniony przez - ronaldo08 w dniu 2009-06-20 17:40:02
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42318
Trening co drugi dzien ok tylko zalezy jeszcze jak on wyglada wrzuc do dzialu z treningiem poprawia
Podstawa w robieniu masy jest dieta takze dzial odzywianie i posty podwieszone.
Dawkowanie ok tylko imo za wczesnie na suple
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wszystko wlaściwie uzaleznione bedzie od treningu[jego objętości, intensywności itp] i od podazy kalorii[i makro/mikroskladnikow diety]
regeneracji a potem dopiero cos dorzucic moga suple[choc jesli z dietą sa problemy to raczej zastanow sie nad odzywkami]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12083 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
jezeli piszesz wszystko tak jak jest, to wszystko zalezy od treningu i diety
wydaje sie ok.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z dawkowaniem

Następny temat

Jak brać gainer z kreatny?

WHEY premium