SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna+HMB raz jeszcze (ogolnie:)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5125

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2199 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12115
Witam. Kolejny raz poruszam kwestie HMB i Kreatyny. Przejrzalem archiwum, lecz na pewne pytania nie mam jeszcze odpowiedzi. Zamierzam zastosowac combo HMB Olimp i KTP Creatine Hi-Teca. Nie odradzajcie mi z gory suplementow akurat tych firm bo zakupu juz dokonalem Chodzi mi o to jak dawkowac? (brac je razem, a moze w poszczegolnych odstepach czasu?) Czy w kwestii HMB sa takze rozne zasady zazywania (np 1h przed i 1-2h po wzieciu nic nie jesc? stronic od kawy i tluszczow (nabial) czy wykluczyc z diety cos jeszcze? i jak ma sie picie duzych ilosci wody (kreatyna) do HMB?) HMB w tabletkach Olimpu sa po 500mg/1 tabl. wiec podawajcie prosze dokladna ilosc). Dzieki z gory i...

Pozdro

Lękliwy stokroć umiera przed śmiercią; Mężny kosztuje jej tylko raz jeden.

Pozdro
_____________

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2199 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12115
...

Lękliwy stokroć umiera przed śmiercią; Mężny kosztuje jej tylko raz jeden.

Pozdro
_____________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kreatyne i HMB wiesz chyba jak dawkowac ??? Wszedzie tego pelno...Oba suplementa mozesz zapodowac jedno po drugim.
HMB mozesz wziasc po posilku, nawet producent tak zaleca, wybor nalezy do ciebie. Kawe musisz wylaczyc z diety ze wzgledu na Kreatyne, HMB nie ma tu nic do gadania. Wode chlej hektolitrami !!!

Ałłł widze ze musze jednak napisac co i jak brac.
Kreatyna z glukoza 20-25g z woda, badz sok winogronowy
5g rano naczczo i 5g po treningu.
HMB 3g dziennie Olimp ma 500mg wiec, 2rano, 2przed treningiem i 2po nim, w dni nietreningowe kreatyna tak samo, HMB tez tylko jedna dawke przyjmij przed snem.
Aha jedna porcja kreatyny 5g to 10tabsow, ile dobrze licze.

Pozdrawiam coOl8@R+
"Trening i wiara zrobia ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
CoolBart, a co bys powiedzial na takie dawkowanie HMB (Olimp):

dzien treningowy:
1tabl. na 20 min przed snaidaniem
1tabl. bezp. przed treningiem
1tabl. bezp. po treningu
1tabl. na 20 min przed kolacja

dzien beztreningu
2tabl. na 20 min przed snidaniem
2tabl. na 20 min przed kolacja

Moze byc... ?


Pozdrawiam!

"Człowiek rodzi sie mądrym, a potem idzie do szkoły"
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jest tylko 2g. Ostatnia dawke bierz przed samym snem.

Pozdrawiam coOl8@R+
"Trening i wiara zrobia ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2199 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12115
TKX Cool, o to wlasnie chodzilo. A w kwestii spozywania mleka i brania kreatyny? Moj pierwszy posilek to platki na mleku + rodzynki i nie wiem czy modernizowac diete

Pozdro

Lękliwy stokroć umiera przed śmiercią; Mężny kosztuje jej tylko raz jeden.

Pozdro
_____________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jezeli masz takei śniadanko to weż kreatynke 30-45 minut przed śniadaniem lub jueżeli jest "lekkie" to jakąś godzinke po śniadanku możesz wziąśc kreatynke.

Bądź uroczy dla swoich wrogów - nic ich bardziej nie złości.
Sweder
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wez na 60 min przed sniadaniem kreatyne i bedzie git.

Pozdrawiam coOl8@R+
"Trening i wiara zrobia ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
60 to za dlugo. Kreatyna wchlania sie szybciej, zwlaszcza gdy brana jest z glukoza ub dekstrozą. Poza tym musiałby albo wstawać dużo wcześniej, albo jeśc duzo póżniej.

Bądź uroczy dla swoich wrogów - nic ich bardziej nie złości.
Sweder
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i co z tego ze sie szybciej wchlania ? A znasz dokladny czas jaki potrzeba do jej wchloniecia ??? 60min bedzie spoko, jesli chcesz to zmniejsz do 30-40.

Pozdrawiam coOl8@R+
"Trening i wiara zrobia ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie tyle mu napisałęm 30-45

Bądź uroczy dla swoich wrogów - nic ich bardziej nie złości.
Sweder
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Glutamina

Następny temat

czas sie odchudzic

WHEY premium