SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB Kreatyna I Coś Jeszcze

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10791 Napisanych postów 47478 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam

Chodze na siłownie 5 miechów, i postanowiłem zacząć brać jakies suplementy. Słyszałem już o HMB, Proteinach i Kreatynie i postanowiłem brać na początek KREATYNE z czymś, i tu właśnie pojawia sie pierwsze pytanie: Jaką kreatyne najlepiej brać (jakiej firmy) oraz z czym (proteina etc.).
Po skończeniu kreatyny zrobie sobie miesiąć przerwy i będe chciał zacząć brać hmb i znowu pojawia sie pytanie: Jakie Hmb brać i z czym.

Z góry dziekuje za jakiekolwiek podpowiedzi!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 79473
Hmm kreatyne mozna brac w polaczeniu z glutamina i bialeczkiem najlepiej wheyem.

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 281 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3124
No i Borsuk juz wszystko powiedzial ;]

Wojtek
-------------
djzoom@civ.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6816
zgadzam się!!

szaba

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10791 Napisanych postów 47478 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki za podpowiedzi, ale ja pytałem nie tylko o kreatynę ale i o HMB i jakich firm te suplementy są najlepsze!!!!

Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6816
Na każdego działa coś innego, ale obejrzyj się za Hi-Tec.
A połączenie HMB z Kreatyną + glutamina daje dobre efekty!!

szaba

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 79473
hmm a HMB najlepiej z kreatyna ,glutamina i wheyem:>

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Ok Dzieki a teraz inne pytanie jeżeli zdecyduje sie na to połączenie Hmb + kreatyna i glutamina to przez jaki czas powinienem to brac aby uzyskać widzialne efekty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 48745 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91090
Tego typy suplementy najlepiej przyjmować cyklicznie np.4-5 tygodni 2-3 tygodnie przerwy no i do tego musisz ustalić odpowiednie dawkowanie-jeśli dopiero zaczynasz to nie ma co przesadzać-już stosunkowo niewielkie dawki powinny po pierwszym cyklu dać widoczne rezultaty.

Adam Baranowski

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Oczywiscie cykliczne przyjmowanie nie tyczy sie HMB to mozna brac non stop...(w sumie trzeba brac przez dluzszy czas aby byly widoczne efekty)

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Ok, Dzieki Panowie wasza pomoc jest niezastąpiona!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak brac kreatyne?

Następny temat

n.focus, nutrend, atp, promil, horleys ?

Fruzelina