SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzianowski_vs_Butterbean_oraz_konferencja_KSW

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164678

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
ja *******e alepudzian teraz chudy :( wtedy nie mial kondycji ale mial przez te 2 minuty konska sile a teraz....

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 127 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5820
Przestańcie *******ić o tej sile. Wiadomo że z padła ale tragedii też nie ma bo sam Pudzian powiedział że siła spadła mu o około 30%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
hell_fire LOOKR.TV
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 536
Po dzisiejszym treningu dla mediów:

http://lookr.tv/player.php?id=1976  Kazuki Tokutome - wywiad oraz trening
http://lookr.tv/player.php?id=1975  Strefa Walki: Eric 'Butterbean' Esch wywiad (eng)
http://lookr.tv/player.php?id=1974  Strefa Walki: Eric 'Butterbean' Esch - pokaz możliwości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 521 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16469
Przestańcie *******ić o tej sile. Wiadomo że z padła ale tragedii też nie ma bo sam Pudzian powiedział że siła spadła mu o około 30%
czyli ma siłę normalnego zawodnika HW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 462 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12181
no to jak mu siła spadła 30% masa 25 kg, to jak dla mnie to przegra bo ma słaba technike, chyba ze tamten bedzie bardzo wolny

Na chvj mi podpis?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 127 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5820
@mighty85
Prawie żaden przeciętny zawodnik mma nie bierze 200kg na klatę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 521 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16469
Był już kiedyś temat o osiągnięciach zawodników mma na siłowni i wyniki dużo nie odbiegały. Z tego co pamietam to Lesnar miał chyba 215kg, a martwy ciąg 320kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
BB i tak jak na tą wagę i słabe przygotowanie jest dużo szybszy od naszego rodaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 462 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12181
to jak bb jest szybszy to pudzian nie ma żadnych atutów w tej walce, bo kondycje i technike też ma do dupy

Na chvj mi podpis?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
atutem jest to że walczy u siebie, a to mu daje 50% wygranej
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kolana na głowę (i inne!) powinny być dozwolone w UFC! Munoz vs Okami przykładem.

Następny temat

Trening MMA.

WHEY premium