SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przyrost masy u bardzo wysokiego człowieka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50
Czesc
Mam 17 lat i równo 200 cm wzrostu. Ważę 81 kg a moja budowa ciała najbardziej pasuje do ektomorfika, więc wyglądam jak tyczka i chciałbym to zmienić. Za cel stawiam sobie narazie przynajmniej 90kg(chciałbym w przyszłości dobić do 100). Od niedawna ćwicze 3 razy w tygodniu po 1,5h. Skupiam się przede wszystkim na klatce. Czy dieta bardzo wysokiego człowieka różni się jakoś od diety niższych osób? Jakie ćwiczenia lub przyrządy najlepiej rozwijają mięśnie klatki? I jeszcze jedno pytanie: Odżywki- jakie byłyby dla mnie najodpowiedniejsze?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
sama klatka masy nie tworzy ...

co do diety napewno wiekszy + kaloryczny a odzywki zostaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Dieta na pewno bardziej obfita niż u "normalych". Odżywki raczej nie zależą od wzrostu. Chcesz ćwiczyć samą klatkę? Przy tym wzroście ćwiczenie nóg i ramion też jest bardzo wskazane, bo po prostu trzeba większeg obwodu by ręka/noga wyglądała konkretnie. Najlepiej ćwiczyć wszystko. Wiem co mówię, jestem raptem 2 cm niższy

Zmieniony przez - Gwjazdor w dniu 2009-10-28 10:38:38

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Popatrz z punktu widzenia samej estetyki sylwetki. Budujac mega klatke , zapominajac o nogach bedzie wygladalo to niczym bocian. Szeroka gora na 2 patykach. W Twoim wypadku (jak i w kazdym innym nawet dla nizszych zawodnikow) gdy jestes bardzo wysoki , porzadne nogi to rowniez wazny aspekt by zachowac proporconalnosc sylwetki.


pozdrawiam

Zmieniony przez - _IvErSoN_ w dniu 2009-10-28 11:53:45

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naviun - czas na zmiany %)

Następny temat

fbw + hst co nastepne ?

WHEY premium