SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przybranie na wadze a nogi - uda :/

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3493

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 82
Witajcie, jestem tutaj nowa. Zacznę od tego że mam 169cm/49kg i staram się przytyć 4-5kg bo wyglądam niezbyt korzystnie :/ czyt. - szkieletowato. Chodzi o to że przesadziłam z odchudzaniem, moje ciało do dzisiaj pozostawia wiele do życzenia mimo iż ćwiczę, masuję i stosuję różne balsamy. Chodzi głównie o to żę strasznie wygląda moja górna partia ciała - widać mi wszelkie kości, a dół jest w miarę normalny choć ciągle ćwiczę nogi (mój słaby punkt). Wracając do tycia, to chciałabym tak przytyć by za bardzo nie poszło mi wszystko w nogi i biodra. Ćwiczę głównie w domu bo nie mam niestety w swojej osadzie siłowni :/ Ćwiczę 8min legs&buns, ćwiczenia z SHAPE'a i od jakiegoś czasu pilates na nogi i biodra. Czy to wystarczy żebym się nie roztyła przesadnie w udach? W najgrubszym miejscu mam 47.5cm ale ze względu na to że mam krótkie nogi nie widać tego wcale.
Proszę o rady dotyczące ćwiczeń, z góry dziękuję i pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20451
W najgrubszym miejscu mam 47.5cm ale ze względu na to że mam krótkie nogi nie widać tego wcale.Długie chybaSkupiaj sie więcej na górnej części ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 82
krótkie krótkie :D chodzi o to że nie widać że mam yy.. "mało" w nich bo są strasznie masywne i klocowate :/ więc najbardziej zależy mi na ich wyglądzie jak się trochę podtuczę ;)
a u góry to ja mięśni nie mam kompletnie :( sama skóra i kości..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
Twoje udo przy tym wzroście jest ok. Po prostu jesteś teraz bardzo drobniutka i może przez to masz wrażenie, że nogi są "grube". Ogólnie cieżko to ocenić nie widząc tego np. na zdjęciu. Ale może wcale nie ma tak źle?

57cm w pasie :D jeszcze się nie spotkałem z tak malutką talią u osoby w wieku 20 lat :P

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 82


mam sylwetkę typu gruszka no i niestety u góry mnie nie widać a na dole mnie za dużo :/ samo to że w tyłku mam 90cm więc przy moich 57cm w talii wygląda prześmiesznie i karykaturalnie
i zdjęcie, najbardziej obrzydzają mnie kości :/ i chciałabym przytyć u góry bez konsekwencji dla dołu :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
Grube uda??

szczypiorek jesteś . Widać że odchudzanie było dość drastyczne.

Ułóż dietę z lekkim bilansem na plus, do tego jakaś aktywność fizyczna np. siłownia,basen itp. Gdy nabierzesz trochę mięśni a przy tak niskiej wadze nie powinno być z tym problemu to będzie bardzo apetycznie


Zmieniony przez - JOVOVlCH w dniu 2010-03-08 23:54:19

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 82
Właściwie to była głodówka której totalnie żałuję :(
jestem właściwie na diecie ponad 3tys kcal na dobę od dwóch tygodni i jak na razie ani gram nie przybył, mam nadzieję że jednak wkrótce się to zmieni :)
Dzięki za odpowiedź ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
3tyć kcal i waga stoi w miejscu? ;> jesteś pewna, że dobrze to policzyłaś? Ja ważę ok. 78kg i do tego trenuje ok 6 razy w tygodniu a jem zapewne coś koło 3tyś

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 82
tak, dobrze liczę ;P wczoraj zjadłam ok 3400kcal :]
muszę tyle jeść bo mam totalne spustoszenie w organizmie, schudłam głodówkami 26kg i jak lekarka to powiedziała - cud że jeszcze chodzę i nie leżę w szpitalu :P bo wszystkie wyniki z badań mam tragiczne ;)
dlatego nadrabiam no i marzy mi się ze 3-4kg więcej ale chyba miną miesiące zanim coś przybiorę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5855
o ile sie nie myle idelane wymiary kobiety to 90-60-90, a Ty masz 57 na 90 wiec chyba nie jest zle no ale jestem zdania ze pare kilo sie przyda bede trzymal kciuki

Zmieniony przez - Ar0n w dniu 2010-03-09 11:24:39

Zmieniony przez - Ar0n w dniu 2010-03-09 11:25:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 82
hehe :) do 90cm u góry brakuje mi 9cm ;)
dziękuję za wsparcie ;D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta - pomoc

Następny temat

Kanapki dieta

WHEY premium