SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o sugestie poprawy diety redukcyjnej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 228
Witam, chciałem poprosić o ocenę mojej obecnej diety, ponieważ jakoś nie schodzi ze mnie fat z jakimś świetnym tempem, raczej baaardzo mozolnie, i nie wiem czy dalej ciąć kcal, czy trening modyfikować..

Dodam jeszcze, ze trening silowy wykonuje pomiedzy 4 a 5 posilkiem, z aerobowym jest tak samo, z ta roznica, ze miejscami zamieniam 2 i 4 posilek, zeby przed bieganiem nie spozywac ww.

Ankieta
Płeć : mężczyzna
Wiek : 24 lat
Waga : 81 kg
Wzrost : 175 cm
Obwód klatki : ok 100cm
Obwód ramienia : 37 cm
Obwód talii : 91,5 cm
Obwód uda : 61,5 cm
Obwód łydki : 40 cm
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : ?? podejrzewam 25%
Aktywność w ciągu dnia : praca jako PH
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBW, w DNT 3x Bieganie ok 45 min
Odżywianie : Dopięta dieta obecnie Low Carb
Cel : redukcja
Ograniczenia żywieniowe : żadnych
Stan zdrowia : ok
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : BCAA ( opcjonalnie WPI, WPC )
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : bardzo krótko CKD ok rok temu, później zbilansowana z dodatnim bilansem.

Węgle staram się jeść tylko w porach około treningowych i z rana, np. jak mam biegać to węgle z rana jem, a ostatni posiłek przed bieganiem jem białkowo-tłuszczowy. Analogicznie jeżeli wybieram się na trening siłowy, to drugi posiłek bez węgli, natomiast później już węgle włączam z reszta j/w napisane.

Białko 2,2g 180g
Tłuszcze 0,9g 76g
Węglowodany 1,8g 148g





Zmieniony przez - Zaredam w dniu 2014-05-19 21:12:36

Zmieniony przez - Zaredam w dniu 2014-05-20 15:31:20
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 228
Zadnych sugestii? Koledzy pomozcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od razu co się rzuca w oczy to za mocna obcinka węgli. Posiłki są w miarę, brakuje mi w nich warzyw i owoców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 228
Warzyw dziennie spozywam ok 400g i to te o jak najnizszym IG, co do obcinki wegli to takie wlasnie wyczytalem zalozenia diety Low Carb, druga sprawa wczesniej mialem 200g ww i 2200kcal, ale nie chcialo sadlo ruszyc nic, wiec zdecydowalem sie na taka wlasnie obcinke.. Sugerujesz inne proporcje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 228
Czy brakuje danych w moim poscie? A moze ta rozpiska jest calkiem do bani?
Prosze jeszcze o jakies sugestie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OLIMP Thermo Speed Extreme

Następny temat

Co jeść na masie?

WHEY premium