SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o dietę i plan treningowy!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2823

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

15

Płeć

Mężczyzna

Waga

80

Wzrost

176

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

21-22%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

poniedziałek - pt 8-15 szkola, poniedziałek,środa,czwartek -siłownia o 16 .Reszta to czas wolny

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

tak jak w temacie

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

--------

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Zdrowy

Stosowana lub planowana suplementacja

L-karnityna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37
Witam mam 15lat ważę 80kg i mam 176cm wzrostu mam grube nogi i brzuch chciałbym bardzo to zrzucić siłownię mam,zamierzam robić 6 weidera (ale nie wiem czy dam radę).Siłownia jest prawie ze profesjonalna 1 sztanga 180cm 1 sztanga 130cm i sztanga 190cm obciążenia jest troche i ciut ciut są 2 pary hantli , 2 ławeczki ,worek bokserski i rowerek stacjonarny.I teraz mam prośbę do was czy mógłby ktoś ułożyć mi plan treningowy aerobowo(w miarę moich możliwości i bez biegania)-siłowy??Mam treningi w poniedziałki środy i piątki.Basenu u mnie nie ma sekcji walk też nie więc lipa.I prosiłbym także o ułożenie dla mnie diety redukcyjnej żeby nie spadały mi mięśnie i żebym zrzucił brzuch a mianowicie wysokobialkowej i zarazem niskokalorycznej o sredniej zawartosci weglowodanow.Na siłownię chodzę juz 5 miesiecy.Dietę mogę uzupełniać białkiem serwatkowym.I co sądzicie o L-Karnitynie??Mam Ogromną motywacje bo bardzo mnie już ten brzuch męczy.
Z góry dziękuje i pozdrawiam Kamil!!!

wzrost 175 waga 80 wiek 14

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11362
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37
Problem w tym że ją jestem ciemny z tych tematów nic nie rozumiem.

wzrost 175 waga 80 wiek 14

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11362
Jak to nic nie rozumiesz? skoncentruj się i przeczytaj, chyba umiesz czytać?

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta początkujący - pomoc

Następny temat

DIETA DO OCENY

WHEY premium