SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z Klata

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1283

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 639
Witam!
Otoz mam problem, podczas wyciskania sztangi strasznie bola mnie rece, glownie triceps, a wlasnie klatka nic i nie zabardzo sie trenuje, co zle robie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13290
jak trzymasz sztangę?
z tego co piszesz to pewnie wąsko, jeśli tak jest jak piszę to łap szeroko i po problemie
pozdro

życie to nie bajka, nie posmera cię po jajkach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1994
Nadgarstki i przedramiona staraj się trzymać w linii prostej, i gdy wyciskasz to łokcie, a konkretniej cześć ramion między łokciem a barkiem idealnie pod gryfem w linii prostej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
jak długo tak się dzieje ? może przeciążyłeś triceps ?? przejdziesz no i jak lisiu pisał łap sztangę szeroko, łokcie odwodzi na boki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 639
Znaczy ja mam gryf tylko 120cm i nie moge juz szerzej trzymac, ale rozumiem, ze lokcie maja isc maksymalnie na boki? Bo ja trzymalem raczej je przy ciele zawsze. Dzieki za rady :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3694
lokcie ida pod gryfem , lopatki sciagniete do siebie na prawie maxa ~ i wypychasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
no i to może być wina krótkiego gryfu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1275
no fakt musisz załatwić dłuższą sztangę i poszerzyć uchwyt mi to pomogło

Let the stress begin.......!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Ewentualnie może jeszcze źle oddychasz podczas ćwiczenia ? Gdy schodzisz sztangą w dół nabierasz powietrza i gdy unosisz sztange wydychasz powietrze. Stosujesz się do tego ?

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13290
co ma oddychanie do bólu tricepsów podczas wyciskania?
j/w
kup dłuższą sztangę to nie są duże pieniądze a moim zdaniem załatwią problem
pozdro

życie to nie bajka, nie posmera cię po jajkach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1994
Ja tam popieram borata, że to wina krótkiego gryfu, za wąski uchwyt i tyle, zamiast w klate idzie w trica, jeszcze do tego brak techniki i nadgarstki z przedramionami bolą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening ,masa, HST do oceny.

Następny temat

plan treningowy help

WHEY premium