SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w ułożeniu planu dla nieogarnietego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1490

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Męszczyzna

Wiek

22

Waga

83

Wzrost

182

Cel treningowy

Masa, Rzeźba,

Staż treningowy na siłowni

2

Uprawiane inne sporty

rower

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

full bez wyciągów,

Dieta

amatorska

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

zaokrąglone plecy

Zażywane suplementy

MassUp AnimalPump

Ostatnio przerabiany plan

w temacie

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Wyciskanie na ławce leżąc 110kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2410
Wiek 22
staż 2 lata z przerwami
waga 83
wzrost 182

Witam. Trenuję około 2 lat, regularnie zacząłem 7.01 Br. Trening robię z pamięci, jest 3 dniowy a ja chce czwiczyć 5 dni w tygodnu (z braku zajęcia) Od powyższej daty przybyło mi około 3kg wagi biorąc MassUpa i trzymając sie jakiejś tam diety.

Mój Plan: Poniedziałek
Klata; niby poniedziałek ale robie to co 2gi dzień na przemian z barkami i tricem.
1. Wyciskanie leżąc x4 ciężar około 74 kg 12-8pow.
2: Wyciskanie na skosie x4 12-8pow
Biceps;
1 Wyciskanie sztanga łamana stojąc 4x 12-8pow
2 Wyciskanie w oparciu o kolano 4x 8-12 pow

Sroda; Barki triceps, kaptury

Barki
1 Unoszenie hantli na boki 4x
2 Wyciskanie sztangi za głową x4

Triceps:
1 Unoszenie hantli oburącz za głowąx4
2 Unoszenie hantli pojedynczo za głową x4

Kaptury;
1 unoszenie sztangi stojąc x4
Brzuch robię zawsze po treningu, nóg nie czwicze bo bardzo dużo jezdzę rowerem, po terenach. I pytanie jeszcze jedno czy mając zaokrąglone plecy powinienem je czwiczyc. (czy nie bede ich obciązał)

Trening trwa około 1-1,5h Mam siłkę u siebie 2 Ławki, gryf łamany, prosty, hantle, ławka do brzuszków, skosów,

Trenuję te partie na przemian, jak sie czuje na siłach to sie dobijam drugi raz tym samym, może mój organizm wymaga już bardziej zaawansowanego treningu, W sobotę zacząłem brać przedtreningowo Animal Pump.

Podsumowując mój trening wygląda tak:
Poniedziałek: Klata, biceps
Wtorek; Triceps,barki,kaptury
Sroda: Klata, biceps
Czwartek: Triceps,barki,kaptury
Piątek: Klata, biceps

Weekend raczej wolny, no chyba ze mi sie zachce to tez czwicze.
Proszę o pomoc:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 303 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4093
nie cwicz tak bo miesnie sie regeneruja 72h. Moze użyj mojej rozpiski. Pon klata triceps wtrorek biceps przedramie sroda wolne czwartek barki kaptury plecy piatek klata biceps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2410
Gdzie jest Twoja rozpiska? Wchodzę w login i błąd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
3 razy w tygodniu klatka i biceps ale pleców i nóg brak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6629
właśnie też tak patrze...
to po paru latach (o ile po miesiącu się nie znudzi) będzie śmiesznie wyglądało...
a wg po co katować tak często klatę?

Pozdrawiam
Eliasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2410
Nogi są jezdząc na rowerze ale chętnie poczwicze nogi bo lubie te czwiczenia. Ale jedyne które znam to przysiady ze sztangą i wchodzenie z hantlami na stopień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6629
wykroki, martwy na prostych wspięcia na palce..

Pozdrawiam
Eliasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2410
wychodziłem z założenia że im częściej tym lepiej, a obecnie do wiosny nie pracuje więc tylko czwicze i odpoczywam. W weekendy snowboard
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6629
nie zawsze częściej znaczy lepiej, ale to jest uwarunkowane od tylu czynników że na prawdę ciężko jest stwierdzić gdzie leży granica

Pozdrawiam
Eliasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2410
może masz jakieś gotowe Plany treningowe albo rady?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6629
ja zawsze trenowałem splitem w którym każda partia była robiona raz w tygodniu, ale mi to wystarczało i na mnie działało.

Pozdrawiam
Eliasz

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój trening. Czy dobry na siłę ?

Następny temat

Czy da się z tego zrobić kaloryfer do wakacji?

WHEY premium