SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc dotyczaca diety NOWY

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 655

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 102
Witam!
Jestem nowym użytkownikiem.
Mam problem dotyczacy tego iz chciałbym przybrac na masie.
Wzrost: ok 176
Waga: 59kg
wiek: 18.5l
Na siłownie chodzilem przed wakacjami jakies 5 miesiecy (bez diet przytylem okolo 4 kg ale przez wakacje mi spadlo bo nie cwiczylem tylko imprezowalem). teraz znowu zaczalem chodzic i planuje do konca czerwca tak 3 razy w tyg.
Potrzebuje diete zeby przytyc na masie tak do 73kg w ciagu max 8 miesiecy jak uda sie wczesniej to jeszcze lepiej.
Nie znam sie na dietach i prosiłbym kogos zeby mi wypisal co jesc jakie porcje i w jakich odstepach czasu. (BTW nie umiem obliczac) nie uprawiam obecnie żadnego sportu. Chciałbym przytyc tylko nie tak zeby mi brzuch urosl tylko zeby to poszlo w mięsnie. NIe chce sie zrobic taki zlany.
Z góry dzieki za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 102
Chcialbym zeby mi glownie miesnie urosly a nie chce stac sie gruby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 836
Dieta to sprawa indywidualna dla każdego, bo każdy organizm jest inny. Na forum jest mnóstwo przykładowych diet masowych. Poczytaj i dostosuj coś pod siebie. Tutaj nikt Ci diety od podstaw nie ułoży. Musisz sam coś ułożyć i wrzucić na forum do ewentualnej poprawy. Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 102
Przez ostatnie kilka dni tak wygladaja moje posilki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 102
o 8 wstaje
11:20- 3 serki waniliowe+3 bułki+banan
14:30 ryz z kurczakiem (nie wiem ile g ale duzooo)
17:00-17:30 silownia i od razu po niej jem banana
18:30 Piers z kurczaka i ryz
przed spaniem serek wiejski ze szczypiorkiem 150g + 2 kanapki z szynka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 102
ogolnie w ciagu dnia staram sie jesc 3 serki waniliowe (fantasia) i 1 serek wiejski przed spaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Nie widze niczego specjalnego w serkach waniliowych, by dorzucac je do codziennej diety.

Poczytaj tematy podwieszone.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 836
Ogólnie Twoja dieta to lipa. Serki waniliowe to porażka. Poczytaj tutaj https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html i powodzenia w układaniu planu z prawdziwego zdarzenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase.

Następny temat

szejk na noc czy może taki być ?

WHEY premium