SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początek odchudzania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1794

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 160
Witam. Nazywam się Mateusz mam 28 lat, 170 cm wzrostu i ważę... 85 kg. Tak więc spora nadwaga.
Najwięcej tłuszczu zebrało się w brzuchu, pośladkach i udach.

Chce zabrać się za ćwiczenia i was poradzić. Planuje stosować interwały na orbitreku a po jakimś czasie przesiąść się na bieżnie. Jeden taki trening mam za sobą (20 sekund pełny speed i większe obciążenie a potem 40 sekund wolniej i na małym obciążeniu). Nie chce stosować treningu siłowego, zależy mi na jak największej redukcji masy ciała dlatego stawiam na interwały które ponoć najlepiej nadają się na redukcje.

Dodatkowo mam w domu spalacz tłuszczu o nazwie "Trizer", L-carnityne+ green tea od Treca oraz białko serwatkowe i chciałbym się poradzić czy to stosować?
Posiadam także pas oraz spodenki neoprymowe i też chciałbym się was poradzić czy warto to ubierać?

Zależy mi na jak najszybszym efekcie bo w połowie lipca lecę z dziewczyną na Teneryfę i chciałbym do tego czasu chociaż trochę schudnąć.
Poniżej moje odżywianie:

Śniadanie w pracy 9:00 - Kanapka z dwóch kromek z margaryną light oraz wędliną drobiową (białko) i herbata bez cukru
Drugie śniadanie w pracy o 12:00 - To samo / Płatki kukurydziane z mlekiem w weekend
Obiad 16:30: Ryż z kurczakiem i warzywami / Grilowana pierś z kurczaka z ziemniaczkami / Grillowana wołowina z ziemniaczkami
Kolacja 20:30: Jajka gotowane/ jajecznica bez tłuszczu / Czasami tosty lub wspomniane wyżej płatki
TRENING - 18:30

Myślicie, że ma to wszystko sens? Dodam, że mam strasznie mało czasu na przygotowywanie posiłków, zwłaszcza śniadań bo wstaje o 4:30 a wychodzę do pracy o 4:50.
Pozdrawiam



Zmieniony przez - DangerousSoldier w dniu 2018-05-28 17:51:07

Zmieniony przez - DangerousSoldier w dniu 2018-05-28 17:53:18
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
http://m.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html

Zapraszam więc do działu trening. Po ułożeniu go, wróć tutaj i wypełnij ankietę działu.


Zmieniony przez - domer w dniu 2018-06-02 00:16:51

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
Na szybko to tu się nic nie robi
Wstaw diete wg wskazowek :
http://m.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Interwały ok, ale one nie stymulują tkanki mięśniowej do wzrostu, trening siłowy dałbym jako podstawe.

pasy nic nie dają to że wypocisz więcej wody to moze nawet i gorzej dla Ciebie, odwodniony organizm ma słabsze parametry wysiłkowe, tą wodę i tak uzupełnisz.

Wstaw diet wg w/w schematu ale i tak słabo ona wygląda, margaryna light, kanapka z wędliną, płatki z mlekiem, jedzenie rób dzien wczesniej po prostu,

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 160
anubis84
jedzenie rób dzien wczesniej po prostu,

Moj rozkład dnia:
Pobudka :4:30
4:50 wyjscie do pracy.
16:00 powrót
16-17:30 sklep prysznic i obiad
18:30-22 szkoła
Kiedy niby dzień wcześniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Bez porpawy odżywiania to trudno będzie cokolwiek zdziałać. Np poświęcić jeden wieczór, jedzenia zrobić na dwa dni.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
DangerousSoldier
anubis84
jedzenie rób dzien wczesniej po prostu,

Moj rozkład dnia:
Pobudka :4:30
4:50 wyjscie do pracy.
16:00 powrót
16-17:30 sklep prysznic i obiad
18:30-22 szkoła
Kiedy niby dzień wcześniej?


Po 22 robisz , to jest pół godziny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ludzie tutaj mają rodzinę, pracę i szkołę i dom do ogarnięcia więc pytanie kiedy niby wcześniej jest nieco nie na miejscu...nikt za Ciebie żywienia nie zmieni, to Twój krok...żeby coś osiągnąć trzeba nieco od siebie wymagać...
Gotowanie ryżu/kaszy na dwa dni to samo z mięsem (dwa rodzaje na jednej patelni podsmażasz/ dusisz cokolwiek) rano dorzucasz warzywa, orzechy bierzesz, polewasz oliwą, masłem - tak by zrównoważyć kaloryczność i problemu nie widzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
flex1976
DangerousSoldier
anubis84
jedzenie rób dzien wczesniej po prostu,

Moj rozkład dnia:
Pobudka :4:30
4:50 wyjscie do pracy.
16:00 powrót
16-17:30 sklep prysznic i obiad
18:30-22 szkoła
Kiedy niby dzień wcześniej?


Po 22 robisz , to jest pół godziny
dokladnie w pol h jestes w stenie zrobic posilki na caly kolejny dzien i wcale nie monotonne
Pozatym czemu ttacisz czas i codziennie idziesz do sklepu zamiast kupic na pare dni?skoro masz go malo to go doceniaj
Ja do pracy wychodze 4:30 a wracam 18:30 a w pon/wtorki zdazaja sie nadgidziny i potrafilem byc w domu prawie o 20


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-05-29 09:26:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Trizer to produkt o słabej skuteczności - sprzedawany dla osób nie mających wiedzy na temat środków wspomagających redukcję tkanki tłuszczowej. Osobiście bym z tego nie korzystał, kolejna kwestia - jeśli odpuścisz trening siłowy który jest najsilniejszym bodźcem stymulujący układ nerwowy do rozbudowy i wzmocnienia mięśni nadających kształt i sprężystość sylwetce to istnieje ryzyko na dekompozycje, pogorszenie składu ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 160
dudee
Trizer to produkt o słabej skuteczności - sprzedawany dla osób nie mających wiedzy na temat środków wspomagających redukcję tkanki tłuszczowej. Osobiście bym z tego nie korzystał, kolejna kwestia - jeśli odpuścisz trening siłowy który jest najsilniejszym bodźcem stymulujący układ nerwowy do rozbudowy i wzmocnienia mięśni nadających kształt i sprężystość sylwetce to istnieje ryzyko na dekompozycje, pogorszenie składu ciała.

Ale jak mi zależy na jak największej redukcji ciała to trening siłowy tez robić czy tylko aeroby?
Mam 170 cm wzrostu a w udzie mam 67 cm, są strasznie grube i pośladki także. Nie chciałbym żeby np. urosły jeszcze bardziej (mięśnie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
Tak , trening siłowy to podstawa . Można rownież robić redukcje bez treningu aerobowego .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przyrost masy

Następny temat

Owoce z niewielka ilościa błonnika

WHEY premium