SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl, male dawki metki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3547
Witam . Zdecydowalem sie po na pierwszy cykl metki.
Planowany cykl 1-5 2x10mg ed, metka sis lab, do tego odblok , podobno nie trzeba przy tak niskich dawkach jednak leppiej dmuchać na zimne, gdyz zaznaczam że na dzień dzisiejszy planuje zrobić 2-3 lekkie cykle aby dobic do mojego max limitu gen. Dalej już pracować tylko nad sila i poziomem bfa. 10-12 tabsow clomidu. Nolvadex w razie komplokacji. Do tego zakupilem siemie lniane , mam zamiar trochę przygotowac zoladek z rana, essentiale forte do kazdego tabsa, hepatil pod reka po cyklu, zalezy co badania pokaza. Bialko na poziomie 2g na kg, 1g fatu ,reszta wegle. Cel bardziej sila niz masa, jak i mój dootychczasowy trening.
Teraz pytanie czy jeżeli wszystkiego dopilnuje to czysto teoretycznie prócz tego że spadnie woda możliwe że reszta zostanie? Czy jednak metka solo to aż tak głupi wybor że wszystko sppadnie razem z sila?
Drugi cykl to test prop solo, też man kilka pytań ale to może już na osobny temat. Dziękuję z góry za odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
wrzuć ankiete działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3547
1. WIEK: 26
2. WAGA: 80
3. WZROST: 165
4. WYMIARY:
-biceps: 39
-klatka: 108
-udo: 60
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5 lat
6. DIETA:
-białko: 15-20%
-węglowodany: 50-60%
-tłuszcz: reszta
Na cyklu zmienię proporcje na korzyść bialka
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING: fbw i różne jego odmiany, czasem gora/dol , ostatnio głównie treningi z większym naciskiem na sile niż mase
9. CEL CYKLU: sila/masa w tej kolejnosci
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: brak
11. POZIOM BF%: 18
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): EKTO , obecnie tendencja do trzymania wagi xd
13. STAN ZDROWIA: idealny, wlasciwie nigdy nie choruje , brak problemów... a nie, przepraszam-mam gorna lewa piatke do wyrwania:)
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 120
-martwy ciąg: ?
-przysiad: 130


Zmieniony przez - alexadrian w dniu 2017-04-12 23:49:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3547
Wszyscy potrafia tu spamowac o ankiete nawet w pytaniach czysto pogladowych i najczesciej na tym się konczy polowa tematow xd sfd i'm lovin' it :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
5 tyg za krotko
miesien musi miec czas na zbudowanie
zrob cykl 7-8 tyg i dawke metki dal bym 30 mg dziennie3*10 do glownych posilkow

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
alexadrian
Wszyscy potrafia tu spamowac o ankiete nawet w pytaniach czysto pogladowych i najczesciej na tym się konczy polowa tematow xd sfd i'm lovin' it :)

Zajmij sie dieta, ktora jest dla Ciebie poki co abstrakcja. Anaboliki nie sa lekiem na niedozywienie.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1951 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
miczelx
alexadrian
Wszyscy potrafia tu spamowac o ankiete nawet w pytaniach czysto pogladowych i najczesciej na tym się konczy polowa tematow xd sfd i'm lovin' it :)

Zajmij sie dieta, ktora jest dla Ciebie poki co abstrakcja. Anaboliki nie sa lekiem na niedozywienie.

Dokladnie a pozatym przestan pieprzyc takie bzdury bo wiekszosc tematow koncxy sie tym ze zostala udzielona pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 29 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 861
bez podkładu z testosteronu żaden oral nie ma sensu, złapiesz tylko wodę przez aromatyzację mety i tyle, po co w ogóle ingerować w układ hormonalny takim badziewem? nie mówiąc już o wątrobie itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3547
Tak? I po ci ta ankieta jak czytać nie potrafisz. Niedozywienie to miałem przy wadze 50kg na starcie. O diecie pewnie wiem więcej od ciebie , powodzenia przy udzielaniu rad jeśli dla Ciebie 80kg przy wzroście 165 w kapeluszu to niedozywienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3547
Jak zwykle najbardziej udzielaja sie ci którzy mają najmniej do powiedzenia. Dostales pytanie? To na nie odpowiedz, a jak nie masz nic do powiedzenia to nie pisz. Pytam o diete? To daruj sobie z du"y wziete teksty że nie mam o niej pojecia, ciekawe kur.wa co powiesz jak Ci wrzucę skan ukonczenia technika technologii żywnośc. Kazdy madry , zlote rady.. skup się na zadanych pytaniach, resztę uwag zachowaj dla siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Daj spokój metce i daj tego propa na pierwszy raz. Min na 10 12tyg wg mnie.

Mete możesz dorzucić do drugiego cyklu na podkładzie z testa.

A technikum gastronomiczne nie wiem czy ma dużo wspólnego z dietetyka oczywiście to nie wyklucza że masz o niej pojęcie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 cykl - enan czy prop?

Następny temat

Pierwszy cykl

WHEY premium