SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROHORMONY - wszystkie potrzebne informacje!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104251

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 511 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15392
temat był świetny, jednak już nie ma żadnego komfortu czytania czy też płynności. Jeden pyta się o coś o czym było maglowane wielokrotnie, inny wyskakuje z pytaniem co to PCT.

Spieprzony temat przez głupie pytania nastolatków. Wszystkie podwieszone topiki odpowiadają na 90% zadanych tu pytań.
Szkoda

Julio, M-drol i H-drol są hepatotoksyczne. Szczególnie pierwszy jest mocno toksyczny. Połaczenie obu to już dla zaawansowanych. Do tego g..o o Tobie wiemy, żadnej ankiety, danych o wcześniejszych cyklach. Jak tu pomagać gdy ktoś ma innych w d..ie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 152 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3337
Renesans ja masz jakieś aluzje do mnie to nie odpowiadaj na moje pyatnie. Jak nic nie wiesz o mnie to zobacz do mojego profilu.

Zmieniony przez - julio4350 w dniu 2010-02-08 17:22:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1421
Witam, jeszce zakupionego nie mam niczego ale planuje cykl na PH(M-drol+Epithin E)
1tydz.-1tab.M-drol
2. -1tab-M-drol
3. -2tab-M-drol-epi-3tab.
4. -2tab-M-drol-epi-3tab
5. -Epi 3tab.
6. -Epi-4tab

Oslonki ;Liver Detoxifier,Omega 3, czosnek w tab.Glukozamina
Hepatil po cyklu
Odblok ;Clomid wystarczy i jak brac?(odrazu na drugi dzien po epi? pierwszy tydzien 1 pozniej do konca po dwie 10 tab czy wiecej?), Tribulus i ZMA, tydzien przed koncem Epi planuje Xpanda kupic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam kupilem m-drol i epi ale wyczytalem ze nie mozna go brac z lekami antydepresyjnymi a ja takie wlasnei biore i nie wiem co robic ??? chyba zaryzukuje jesli cos bedzie nei tak to odstawie ph a wczesniej pogadam z moja psychiatrka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widze nikt nie laczyl takiego mixa hehe wiec bede pierwszym moze sie nie wykoncze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 149 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4196
Teraz o PH wiem ''wszystko''
Dzieki chlopie za twoj poswiecony czas, na ten temat
SOG leci :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 358 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10881
a brał ktos X-tren z CEL abo mega-h z GL? jakie wrażenia?

LoliTas

...
Napisał(a)
Usunięty przez panalbin za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49
...
Napisał(a)
Usunięty przez panalbin za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 116
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 482 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9169
czy prohormon podany domiesniowo na bazie wody rozpuszczone ulegnie konwersji do docelowego hormonu?chodzi o lepsza wchlanialnosc czy wogule ulegnie konwersji?

Zmieniony przez - Dekker_Fun w dniu 2015-01-27 23:19:48

MUAY THAI IS THE BEST ! ! !

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mdrol-Epitine...legendarne kombo

Następny temat

prop+vino

WHEY premium