SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oceńcie trening nowicjusza :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 232
Mam 18 lat, ćwicze od niedawna, nie mam jakiejś leprzej diety bo trzeba sie z tym motać :], w bicepsie 34, w pasie 82 a restzy nie znam. Cwicze tak od tygodnia. Cwicze to co drugi dzień. Napiszcie co mam zmienić żeby było dobrze.
12.00
5 serii po 20 pompek
5 serii na jedną i drugą ręke po 20 cierzarkiem 10kg.
16.00
4 seria po 6 podciągnięć na drąrzku
4 serie po 3 podciągnuięcia na drąrzku tyle że rurka idzie za kark :)
19.00
5 serii sztangą 40 ks po 20.

Plus codziennie robie 6 Weidera i trening Air Alert II na wyrzszy wyskok, bo od niedawna trenuje Le Parkour.

pzdr.

Love me Love me :D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
z tego co sie orientuje le parkour kieruje sie wlasnymi zasadami i do nich sie stosuj - bardziej niz na pompkach czy uginaniach ciezarem (do czego ci to potrzebne w parkour ?) skupilbym sie na wyskokach, sprintach, ogolnych cwiczeniach koordynacyjnych i rozciaganiu. a co do samego treningu to nie jest ok - rob te wszystkie cwiczenia naraz jedno po drugim.

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 232
ok, ale chcialbym dobrze wyglądać, nie chodzi mi o duze mięśnie, tylko małe i ładnie wyrzeźbione, pozatym jestem szczupły, mam 18 lat, 170 cm i warze tylko 65 kg. od kilku dni robie weidera.

Love me Love me :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozpiska na trening Dogg Crappa

Następny temat

Czy dzieki jezdzie na rowerze bede mogl spalic "opone" na brzuchu??

WHEY premium