SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oceńcie diete

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1560
Siemanko , ulozylem sobie diete redukcyjna i nie wiem czy jest prawidłowa , jak mozecie to ocencie ją , lub zaproponujcie jakies zmiany . Mam 17 lat waze 93 kg. Trenuje 4-5 razy w tygodniu.
7 rano - Miska mleka z ok 100 g musli z suszonymi owocami , 2 kaps HMB +1 Therma fat burner
10 - Kanapka z 2 kromek chleba razowego i jeden plaster sera białego chudego
13 - Kefir 300 g , jabłko
17(Posiłek przedtreningowy) - Cycek z Kurczaka , z warzywami ok 0,5 kg ,Kefir 150 g, 2 kaps HMB + 2 tab. Thermo fat burner
20(posiłek po treningowy)- 3 biłka jajek , chleb razowy z chudym serem białym , wafle ryżowe 50 g ,2 kaps HMB
Zastanawiam sie czy nie warto po tym jak mi sie skonczy HMB i TFB treca kupić sobie , Therma Pro tylko boje sie o skutki uboczne , jezeli takie istnieja .

No pain No gain

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2315 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9546
Jak to ma byc dieta redukcyjna to proponuje zapodac wiecej bialka. Po co Ci ten kefir?? Mleko i kefir nie sa dobrym zrodlem bialka dla kulturystow. Pozatym czemu posilek o 13 a nastepny dopiero o 17 a nie kolo 16? A przed snem to powinienies zjesc puszeczke tunczyka. Na samym fat burnerze nie schudniesz. Zapodaj jakies aeroby. Apozatym przy takiej wadze i tylu cwiczeniach Twoja dietka powinna byc grubo ponad 2500 kalorii, a z tego co napisales to nawet 2000 nie wychodzi

Zapraszam do mojej galerii http://plfoto.com/zdjecie.php?author=41229&nast_aut=356459#Z

Płynność beztroski ezoterycznej jest infinityzemalnie
zaniedbywalna w koegzystencji cywilizacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1560
Wlasnie z tym kefirem nie bardzo wiedziałem czy dobrze , postaram sie zastąpić go jakąś rybką albo cyckami . Mój trening w dużej cześći składa sie z aerobów .


Jezlei ktos jescze miałby jakies uwagi lub poprawki to śmiało .....:)
Dzieki .pozdrawiam

No pain No gain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy mozna wygrac z lekarzem?

Następny temat

co wybrac?

WHEY premium