SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy doradca - baby!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
gruba baba... tfu, wróć! baby pogrubiona, nareszcie! gratulacje. walczyłem o to z Omem jak lew. docenisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1029 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20005
Należy jej się.
Gratulacje

Pozbądź się strachu i niepewności.
Pomyśl, że najwyżej możesz umrzeć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10222
hoho kongratulejszn

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Baby bolda dostałaś nie tylko za wiedzę, ale przede wszystkim za wkład w rozwój działu, zrównoważone wypowiedzi i za poczucie humoru! Gratulacje Baby!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
dobra nie sciemniac widzialem dyskusje na temat Twojego bolda Bejbe i dostalas bolda bo wszyscy pocichu licza ze zobacza Twoj tatuaz na zywo a kto wie moze nawet uda sie go dotknac lub ...polizac...


a na serio to nalezal Ci sie bo rozwijasz ten dzial gratulacje !!

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Dokładnie... i celowo wyróżniłem pewne słowa wielkimi literami baby... mam nadzieję, że aktywność się teraz potroi i wolną chwilę będziesz wykorzystywać podobnie jak ja na tłumaczenie newsów/wywiadów.

Co do boldów w naszym dziale: to nagroda przede wszystkim za WKŁAD I AKTYWNE UCZESTNICZENIE W ŻYCIU DZIAŁU. Wiedza owszem, ale to nie ona jest najważniejsza. Zresztą wszystko można nadrobić i tak właśnie będzie w przypadku baby - jeśli będzie na bieżąco i naprawdę weźmie na poważnie funkcję, jaką od tej pory będzie pełnić, to i wiedza z zakresu MMA i K-1 będzie stale się powiększać.

Także... starajcie się i rozwijajcie, żyjcie z resztą w zgodzie i dyskutujcie na poziomie, a może i Was kiedyś czeka to, co baby.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
a teraz, kochane dzieci: siusiu, paciorek i spać. saib, zejdź z tej nuty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Tutaj to ja decyduje, kto z kogo schodzi itp., Panie Starszy Operatorze Szmaty (jak brutalnie to brzmi ).

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
No no! Gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 449 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3701
fajna dziewucha ;p Gratuluje ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dc++

Następny temat

Zaplecze UFC :)

WHEY premium