SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy Trening czy dobry????????

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1699

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 784
Siemano robilem ciągle trening masowy ale postanowilem go zmienić chodzi mi o trening klaty, chcialem ułozyc cos zarazem na mase jak i na przyrost sily wydajec mi sie ze sie nie powiodlo ale zobaczymy co o tym myslicie???/??
1.Wyciskanie hantelek na ławce poziomej 5*5
2.Rozpiętki na ławce poziomej 5 seri po 8 powtórzeń(5*8)
3.Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 5 seri po 8 powtórzeń(5*8)
4.Wyciskanie sztangi na ławce skośnej 5 seri 8 powtórzeń(5*8)
5.Wyciskanie hantelek 5 seri po 5 powtórzeń(5*5)
Wydaje mi sie do dupy w sumie ale moze mi cos doradzicie

Siła przede wszystkim

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
25serii stary tyle to chyba nawet arnold nie robil

4serie plaska - sztanga (moze byc progres)
4serie skos w gore - sztangielki (moze byc progres)
4serie rozpietki na plaskiej (staly ciezar)

i tyle

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 784
jak chodzilem z jednym znajomym to robilem jeszcze więcej jestem do tego przyzwyczajony ale jak to zle to moze to zmienie

Siła przede wszystkim

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1329 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15844
Faktycznie 25 serii to ładnie przesadzone. Cóż brak wiedzy, ogranicza możliwośći.
Spróbuj tak jak Ziompel na początek.

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"


Pozdrawiam,

Promass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 784
Dobra niech będzie spróbuje jeszcze se potem pogadam z Don ciekawe co on mi powie dzięki za rady

Siła przede wszystkim

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema
Ten trenig to jest na mase ? Ja bym sie pozprzeczl Moj trening na klate wyglada tak:
-wyciskanie sztangi na plaskiej 5 seri 8-10 powtorzen
-Skosna ze sztanga 5 seri 8-10 powtorzen
_Rozpietki na plaskiej lub skosnej (zalezy od dnia) 2 serie 12 powtorzen
I mam dobre efekty.
Szybki i skutecznie a nie machanie dla machania ten twoj trening wogule mi nie pasuje!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 784
jak ci sie koles nie podoba to trudno ja zostae przy swoich pomyslach na ostatnim planie na klate przez pewien okres bylem zdziwiony bo mi o 13 kg poszlo na serie w ciągu 2 miechów a nic wtedy nie bralem a ale zmienilem go bo wkońcu weszedl za dlugi zastuj za to ja twój terning nazwal bym bezsęsownym cwiczeniem

Siła przede wszystkim

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1329 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15844
Opiekun w pierwszym roku ćwiczeń rozwój następuje gwałtownie zarówno masy, jak i siły. Jeżeli będziesz miał odpowiedni plan i odpowiednio się odżywiał, już nie wspominając o bardzo ważnym czynniku jakim jest regeneracja to nie musisz się martwić o przyrosty siły, jak i masy, gdyż one przyjdą, tylko cierpliwośći.
W przyszłośći, zobaczysz jak będzie Ci ciężko zrobić choć 10 kg na ławce.

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"


Pozdrawiam,

Promass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 784
hm nie rozumiem dlaczego nie będe umial 10kg podniesc a ten szybki skok to chyba nie na samym początku ale moge sie mylic bo przez tamten okres cwiczylem nie regularnie ja juz tu nic z tego wszystkiego nie rozumiem jeden starszy kumpel ktury juz chyba z znajomych najdluzej cwiczy doradza mi te duze treningi a zato Don i w tu wszyscy gadacie przeciwnie i juz nie wiem kogo sluchac

Siła przede wszystkim

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1329 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15844
Widocznie kolega nie ma racji, skoro jest on sam, a Nas przeciwników mnóstwo.
Więc chyba coś w tym musi być nie tak, ażeby większosc osób z forum Ci odradzała ten plan, czy nie tak

Jak będziesz trenował 5-10 lat, to napewno dotknie Cię stagnacja i wtedy zobaczysz ile się dokłada do rekordu w wyciskaniu.

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"


Pozdrawiam,

Promass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
to poczytaj atlas ćwiczen
http://www.kulturystyka.pl/atlas  - poczytaj założenia treningu masowego. To Ci wyjaśni wszystkie niesprzecznosci.
No chyba, że mnie poprosisz to Ci ułoże coś i wysle na gg
Wejź pod uwagę, że ten drugi kumpel ma ok 21-22 lat.
Ma inny styl treningu.Może ma inne cele.
joł.

Zmieniony przez - Don garcia w dniu 2006-02-26 09:55:04

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan masowy.. dobry??

Następny temat

pomozcie -trening na rzezbe dolnej czesci klatki

WHEY premium