SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Normalne jedzenie a rezultaty

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 202 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2926
Witam
otóż mam taki problem że odchudam się od kwietnia ;d i nie schudłem nic a aeroby kręciłem praktycznie codziennie
wszystko przez diete dieta jest w 100% ok tylko że strasznie brakuje mi słodyczy białego chleba kiełbasy i co jakiś tydzień obżerałem się ile wlezie tym przez 2-3 dni i znowu dieta więc powiedziałem sobie dość albo wezme porządnie się za diete albo pomyślałem żeby wskoczyć na coś takiego że będe jadł normalnie tylko że będe sie troszke ograniczał nie będe sie objadał itp a aktywnośc 5-7x w tygodniu jak myślicie czy w moim wieku 15 lat przyniesie to jakieś rezultaty?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 202 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2926
TheBigBoss

nie wiem czemu ale bardzo pomogła mi twoja wypowiedź ;) spróbuje poszukać takich rzeczy i pomyśle nad tym zdrowym jedzeniem. Co do ograniczeń budgetowych to wiadomo jakieś tam są ale myśle że moge szaleć gdyż mama się przyzwyczaiła i kupuje mi ryże piersi tuńczyki+ ja uzbierałem przez wakacje 2500;) więc można szaleć z dieta
też mi sie wydaje że na tym polega mój problem, brak urozmaiceń dlatego musze popatrzeć troszke nad jakimiś nowymi dobrymi produktami ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 797
nie przyniesie, bo jak dodajesz aero to wzrasta Ci apyety i jesz więcej, a nie tyle co "normalnie".
Zapychaj się warzywami, pij dużo wody, a przede wszytki, najlepiej uloz diete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
Już pomijam moment w którym polecałeś jakiemuś kolesiowi "dietę" Dukana

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 785
Słuchaj nie po raz pierwszy piszesz, zakładasz nowy temat i nie dostając odpowiedzi jakiej byś oczekiwał zakładasz następny .
Dieta twoja umówmy się nie była na 100 % .Z tego co pamiętam 2 dni temu napisałem ci żebyś sobie wyliczył zapotrzebowanie i ustalił rozkład B/T/W .
Nic tu nie dadzą kolejne zakładane tematy albo się zainteresujesz dietą albo daj spokój .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Pokaż tą swoją 100% dobrą diete to ocenimy.

Co do obżerania się - polecam obzerac się jeden dzien w tygodniu, np od pon do sb cwiczysz i masz diete a w niedziele robisz sobie te nawet DWA posiłki obżerania sie czym chcesz...ale nie cały dzien od rana do wieczora.

Mi to dało zadowalające wyniki. Wiadomo że nie mozna byc na diecie non stop...ale gdybym obzerał sie 3 dni bez umiaru to pewnie nic bym nie miał z tych swoich cwiczen.

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2010-08-19 22:54:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 785
To kiedyś słyszałem że dzieci w Szwecji mają zdrowsze zęby od Polskich bo jest zasada że 6 dni maja zakaz słodyczy a w jeden do woli .
Dla mnie to dziwne że ktoś kto zaczyna się odchudzać nie ma na tyle motywacji żeby nie zjeść produktów z poza diety .
Rozumiem że przez całe życie nie można sobie odmawiać ale tak jak kolega pisał ze mu motywacji na 3 dni starczało ....
To ja uważam że jak ktoś chce czegoś mocno i mu na tym zależy to k...a nie tylko przez 3 dni tą motywacje ma .
Ja od miesiąca nie zjadłem słodkiego a kiedyś codziennie po 2 batony i full innych słodyczy dodam że równocześnie rzuciłem fajki i przestałem sączyć browary co często robiłem wieczorami.
Ani razu mnie nie kusiło żeby zjeść czy wypić coś słodkiego aż mnie to dziwi bo dziś mama zrobiła moją ulubiona szarlotkę i tez nie zjadłem bo jest cel. Cukierki leżą na stole na okrągło ale tez mnie nie kusi .
Moim zdaniem oprócz jakiejś elementarnej " silnej woli " jaką się powinno mieć ale to mówię elementarnej , bardzo pomocna jest dobra dieta po której po prostu nie chce się jeść nic innego .
Większe ilości spożywanego białka bardzo redukują łaknienie na słodycze o czym wspominał w swej książce dr Dukan tak lubiany na naszym forum

Zmieniony przez - ikarpl w dniu 2010-08-19 23:23:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 202 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2926
no może tak powiem sęk tkwi w tym że w dzień jest okej bo sie opycham warzywami mam 60g ryżu+ białko w posiłku ale na wieczór nie moge wytrzymać kiedy jem np makrele to mnie głód ściska może warzywa dodam na wieczór można czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Jak masz głód to znaczy że masz do dupy diete, za mało jesz, masz źle rozłożone posiłki. W diecie masz mieć mięcha, ryzu, jaj, płatków...tyle żarcia że jak ja czasem wstane o 11:00 to sie boje że juz nie wyrobie z jedzeniem.

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2010-08-20 00:16:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 785
Mam te same odczucia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 202 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2926
może wstawie najlepiej ;)

to tak posiłki co 2,5-3h

1 posiłek
60g płatków owsianych
2cale jaja i 3 białka
pomidor

2 posiłek
60g ryżu basmati
200g kuraka
kieliszek oliwy
kapusta pekińska,pomidor

3 posiłek
60g ryżu basmati
200g kuraka
kieliszek oliwy
kapusta pekińska,pomidor

4 posiłek
tuńczyk w sosie własnym
kieliszek oliwy
pomidor

5.
makrela wędzona lub to co wyżej bez pomidora


często sie tak dzieje że 4 posiłku nie ma gdyż wstaje o 11-12 i nigdy nie zdąże problem(głód) zaczyna się 4-5 posiłek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 785
Nie czytasz co sie do siebie mówi wrzuciłeś dietę którą jeż kiedyś pokazywałeś i już ci na to odpisywałem nic nie zmieniłeś a czekasz żeby ktoś to zrobił . Dla mnie to cwaniactwo i brak chęci do redukcji .
A może ty lubisz po prostu się wyżalić do ludzi ?
podobno duży procent pacjentów właśnie po to chodzi do lekarza .
Powiedz szukasz przyjaciela ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta i co sie stanie jak bede malo jesc.

Następny temat

endomorfik /ektomorfik /mezomorfik ???

WHEY premium