SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie najlepiej wygladam

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 871
Chciałbym abyście pomogli mi ułożyć plan ćwiczeń oraz polecili mi odżywki odpowiednie dla mnie i mojego stażu.

Ćwiczyłem pół roku miałem przerwę pół roczną. Chciałbym wrócić do treningów. Moje początki niebyły najlepsze gdyż ćwiczenia układaliśmy sami z kolegą, efekty były jakie były ale zawsze coś to dawało. Teraz znaleźliśmy siłownię z większym i lepszy sprzętem.
Uważam ze warunki na ćwiczenia mam dobre. Wzrostu mi wystarczy 187 cm. Waga około 100kg. Jednak tłuszcz najbardziej wbił mi się w klatkę piersiową i wygląda to okropnie. Dlatego największe efekty chciałbym widzieć w tej partii mięśniowej. Uważam także iż mogę używać odżywek, chcę abyście polecili mi konkretne do mojej wagi i ;( wyglądu.

Wzrost : 187
Waga : około 100 kg
Wiek : 17 lat
Staż : pół roczny z przerwą


Z góry dziękuje za każdą pomoc. Chciałbym zredukować tłuszcz z klatki piersiowej a w innych partiach wyćwiczyć mięśnie.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17 lat

Waga: 100 kg

Wzrost: 187 cm

Cel treningowy: Redukcja

Staż treningowy na słowni: 6 miesięct

Uprawiane inne sporty: Siatkówka raz w tygodniu

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Full

Dieta: Brak

Przeciwskaznania medyczne: Brak

Zażywane suplementy: Brak

BASKETBALL

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 871
Sevillista niestety ale twój link jest nieprawidłowy. 3 dni a nie dało by się jakoś tego rozłożyć na 4 ?? bo tak sobie planowałem trenować na 4 dni w tygodniu

BASKETBALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 322 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11951
na poczatku to ja Ci bym radzil ulozyc sobie diete redukcyjna.. sklad BTW.. a pozniej przejsc do ulozenia treningu a na koncu zasiegnac po suple.. pozdro

LOok inTo my eyes

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 871
dzienx ale wiesz nie bardzo wiem jak się za tą dietę zabrać nie wiem jaka była by dla mnie dobra. Może konkretny rodzaj diety

BASKETBALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
dział odżywianie

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 322 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11951
przedewszystim musisz wiedziec jaki maz typ budowy.. tzn ekto endo albo mezo.. pozniej dobrac BTW. jak bedziesz mial dopracowana diete to wtedy ukladasz plan
https://www.sfd.pl/Dieta_-_ułóż_sam_a_-t315296.html.. 
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html 

masz tutaj dwa linki.. poczytaj i powoli dojdziesz do konca..:]
pozdro.

LOok inTo my eyes

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 871
dzięki dzięki :D:D

BASKETBALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 871
a dietetyk ??on mógłby pomóc w ułożeniu diety ?? czy lepiej jest samemu

BASKETBALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2309
Dobry dietetyk na pewno ułoży Ci odpowiednią dietę ale różnie z nimi bywa. Na forum odnajdziesz całą masę informacji na wszystkie tematy które Cię powinny w tej sytuacji interesować: diet, treningu oraz suplementów.

Zacznij tu: https://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

ps: tłuszcz spala się z całego ciała równomiernie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 871
no tak ale można np ta klatkę robić 2 razy w tygodniu to coś powinno dać ??

BASKETBALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
To ile razy jaka partie trenujemy w przekroju tygodnia zalezy od metody trenigowej ktore sa rozne i charakteryzuja sie rozna intensywnoscia i objetoscia. W odpowiednim ich rozkladzie mozna dana partie trenowac raz, a nawet trzy razy tygodniowo, jednak tak jak mowie wszystko w zalezosci od wybranej metody. W Twoim przypadku najlepsza metoda wnioskujac ze stazu jest trening calosciowy typu FBW.



pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 871
no dobrze, ale jednak chciałbym używać takiej metody która pozwoliła by mi, na ćwiczenie w największym nacisku na klatkę piersiową a nie ogółem. Gdyż ćwicząc FBW ćwiczę także, nogi a to mi jest nie potrzebne na razie gdyż nogi mam silne jak na wiek oraz intensywność uprawiania sportu.

Mam także pytanie co do treningu można znaleźć kogoś kto pomógł by w ułożeniu go tak jak jest to w przypadku diety ???

Zmieniony przez - hafk w dniu 2009-03-11 16:08:55

BASKETBALL

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemik z trickami

Następny temat

Trening dla poczatkujacego do oceny

WHEY premium