SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nasze jazdy: schizy, dżołki, spam

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174599

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
dam wam chlopaki rade jak laska mowi nie to znaczy tak a jak mowi tak to przeciez mowi tak

A jak nie chce to idziecie za nia do kibla biezecie tempe narzedzie i *** w tyl glowy

Zmieniony przez - seba_kzn w dniu 2006-11-04 20:47:00

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
"Ładna jesteś" to się mówiło w podstawówce

A jutro wam nie pasuje?
Nie ma co robić przecież
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
jak to nie ma a do szkoly? to kto pojdzie lol

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Nie wiem jak Ty ale ja do szkoły w niedziele nie chodze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
no ja raczej chodze chyba ze sobie jutro zrobie wolnne

studia zaoczne rulez stounki miedzynarodowe for ever

Zmieniony przez - seba_kzn w dniu 2006-11-04 21:09:40

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Reszcie pasuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1953 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28926
u mnie raczej nie da rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
wpadnij na kilinskiego to pogadamy

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1557
dla mnie jutro może być tylko trzeba się umówić gdzie i o której.
majster16--> mam 15 lat. czy ja wiem czy taka ładna jestem... rzecz gustu. teraz mam trochę ciemniejsze włosy bo w wakacje sobie przefarbowałam(fotka z wakacji) ale jak wróciłam z nad morza i wyszłam z takimi na osiedle to je musiałam z powodu głupich komentarzy przefarbować w tempie natychmiastowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Galerii nie masz daleko
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłownia na Górnej

Następny temat

silownia w agacie na retkini

WHEY premium