SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Napiszcie mi co myślicie o takim rozwiazaniu:)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2668
Cześć. Trenuję na siłowni 3 razy w tygodniu, mam 20 lat, 180 wzrostu i 85 kg wagi. Trenuję od niedawna. NIemam czasu zabardzo na dietę, pponiewaz w ciągu dnia dużo zajęć, studia, praca, itp. POstanowiłem coś takiego wykombinować:
1.Posiłek pierwsz: jem normalne śniadanie, do tego 20g gainera+20 g ostrow. To daje mi około 35 białka, 80 węgli i 15-20 tłuszcz
2. Posiłek w szkole: zazwyczaj jakieś kanapki+ do tego 30 gainera + 20 ostrowi
3. Posiłek trzecie: 100 gr. ryży, warzywa, 130 tuńczyka
4. Przedtreningowy 40 ginewra vitalmaxa1 +20 ostrowi
5. 40 minut po treningu: 40 gainera+ 20 g izolatiu ze sports one+10 g ostrowi
6. Posiłek przed snem: 250g sera twarogowego+1 łyżeczka oliwy z oliwek
Napiszcie mi czy to ma jakiś sens. Mój tryb życia niepzwala mi na bardzo dokładn epzykładanie się do diety. Zaplanaowałem sobie zrobić do grudnia 10 kg. Ta "dieta" ma mi w tym pomuc. Z góry dziękuję wszystkim życzliwym:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
no od biedy moze byc, ale ten gainer to lepiej od razu po treningu, a 40 min pozniej normalny posilek - bialko i wegle zlozone. no i duzo warzyw jedz

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
ogolnie troche to opisales.. jakies kanapki? tzn?

Cos ode mnie: malo tluszczy, za duzo ostrowii!! posilek przedtreningowy daj normalny, ta ostrowie ogranicz do 2 porcji, mozesz dorzucic po sniadaniu i po treningu, tego gainera pij miedzy posilkami, po co Ci az 250g twarogu na noc? niepotrzebna taka ilosc, w zupelnosci wystarczy 150g i ogolnie staraj sie nie zastepowac jedzenia odzywkami tylkjo uzupelniac i najlepiej jakbys wyliczyl btw

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 365 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5652
no i cokolwiek byś robił, to rób to regularnie, waż się i mierz. pozwoli Ci to obserwować efekty i wprowadzać korekty
zdr

pomogłem?
to nakarm dziecko www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2668
Oki. Dizęki:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na redukcję...

Następny temat

plan na mase z mass xxl i ostrowia do poprawy

WHEY premium